SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

se pomarudze%-)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6843

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 702 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2331
od samego poczatku pieprzylem ze nie smakuja mi Wasze (Olimpowe) bialka i gainery, dzisiaj dostalem 5kg monstermassa - czekoladowego... liczylem ze bedzie jakis lepszy a tu kurrrrcze.. ten sam smak co w olimpie!! ew ja go odbieram tak samo takiej przesłodzonej kawy rozpuszczalnej z dodatkiem kakao rowniez rozpuszczalnego i kolejne 5kg odzywki ktore mi nie bedzie smakowac

szczerze myslalem ze zmienicie smak!!! i to bedzie sie czyms roznic...

chcialem zamowic u mojego dostawcy inny smak niz czeko/wanilia i nie bylo podobno w centrali!! za 2 miesiace jak skoncze to pudło (o ile wytrzymam) maja byc nowe smaki bo inaczej tracicie klienta (w sensie bialek i gainerow bo reszta asortymentu jest si)

teraz pewniam bo zamowilem 24 batony, a jak beda niedobre to bida


pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Om
Mi tam nawet podchodzą smaki olimpa..
Tyle batonów w ciemno

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OM rządzi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 702 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2331
batonow zamowilem z kumplem ponad 30 (ale sie podzielimy, 24 dla mnie i kolezanki fitnesski)
nie wierzycie spytajcie Vlada albo Gorala

ale serio zdenerwowalem sie bo liczylem na nowy smak a tu zonk i czeka mnie 5kg męczarni!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
to odsprzedaj komuś po kosztach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 702 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2331
nie bawie sie w takie rzeczy, przeciez wiadomo ze chce pomarudzic tylko

zreszta produkt jest git tylko ze pije go na siłe, a były gainery ktore pić lubiłem - np taki n-large2 - gęsty czuć było czekolade, a nie kawe zborzową i słodzik

zdenerwowalem sie bo niby produkt inny, firma inna, a smak identyko jak Olimp skoro to nowosc to mogliby smaki zmienić

mówie - krótka piłka albo moj dostawca bedzie miał nowe smaki albo juz tego nie kupuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 702 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2331
ale skoro juz marudze, to pomarudze jeszcze na temat WPI..
oczywiscie smak ochydny (gorzki wręcz) ale to pomijam....
ale dlaczego to sie tak pieni??????
mam zespol jelita drazliwego (20% ludzi to ma, brzuch mnie nap*****la non stop prawie) i nie moge polykac powietrza, a srednio razem z 200ml wody polyka sie drugie tyle powietrza... a to oznacza ból
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
spr meila marudo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi natomiast niesmakuje mct niczym bym jakis cynamon z woda pil....

wczoraj rpzyszła paczka z batonami hmmmm nawet spoko jak na batony odzywcze, najlepsze smakowo z tyvch ktore jadlem a jadlem hmmmm bardzo bardzo wiele...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
.... nie każdemu musi smakowac bo każdy ma inne gusta smakowe osobiscie większość odzywek olimpa mi smakooje to sprawy indywidualne .. przydaly by się w tej sytuacji próbki ..jednak ja ide na siłownie po treningu prosze odzywke np tam 60 g mieszają mi i prooboje jak mi odpowiada to zakupooje większą ilość ..tak żebym się nie męczył z odżywka tylko żeby mi smakowała

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 702 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2331
panowie! wiadomo!
ja smak olimpa toleruje - bo wiadomo to kwestia gustu! ale w****ilem sie jak w bx'ie jest to samo!!!
liczylem ze to naprawde inna firma, a tu to samo

i to nie jest jakas antyreklama czy cos tylko opinia

i nic tu od Olimpa nie chce, ew info o nowych smakach


a inna sprawa jadles np n-large itp ? masz porownanie? bo ja mam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy a nasienie

Następny temat

Do OLIMPA-->Jak to dostać?

WHEY premium