SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ochrona Osobista

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
Witam!Jak w temacie,czy ktoś pracuje lub ma doświadczenie w tej pracy?
Jakie kryteria trzeba spełniać,dodatkowe kursy i szkolenia,czy ciężko o taką prace,jak z kasą?Pracuje ktoś w Wawie?

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
rynek ochrony jest bardzo duży, nie można się ograniczać tylko do lokalnych treningów oraz ofert, trzeba jeździć i łapać kontakty jak będziesz dobry to ktoś zawsze zaproponuje ci robotę jak nie w BG to w PMC. Żydzi są przereklamowani i obecnie ta robota nie wygląda tak różowo jak kilka lat temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2413
Według mnie "zwykłemu" cywilowi będzie się bardzo trudno załapać do ochrony osobistej. Do takiej ochrony idą głównie ludzie, którzy wcześniej pracowali w służbach mundurowych.Bardzo często w osobistej robią byli antyterroryści z policji i straży granicznej, byli żołnierze GROMU, Formozy, 1PSK, ABW, CBŚ, BOR i innych służb. Generalnie ludzie, którzy mają spore wcześniejsze doświadczenie, mają obycie z bronią i wiedzą jak się nią posłużyć w sytuacjach ekstremalnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
Wiem że jest na forum kilku "kozaków w tym temacie" może się wypowiedzą.
Mam znajomego który w Warszawie dorywczo ochrania wycieczki żydowskie.
Prawdę mówiąc ochrona zaczyna mnie męczyć,słaba kasa i warunki a żeby się dorobić w ochronie obiektów,konwojów,GI trzeba marnować życie tyrając nadgodziny.

Zmieniony przez - Binio89 w dniu 2011-04-05 18:44:29

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
to po co w nią brniesz dalej,skoro Cię meczy?
im bardziej się wyszkolisz tym trudniej będzie Ci odejść...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
treningi i kontakty w tym temacie i złapiesz w końcu robotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
ja pracuje w ochronie osobistej , co trzeba hmmm pozwolenie na bron ,wyglad ,znajomosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
z ciekawosci
po ilu latach(zarówno służby,jak i latach szkoleń) dosłużyłeś się możliwości ochrony osobistej?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
powiem ci , ze byl to czysty przypadek :P zadnej sluzby nie odbywalem , nie jestem gromowcem itp , po prostu znalem odpowiednych ludzi , ktorzy zajmowali sie naborem do os jednego z najbogatszych ludzi w kraju no i przeszedlem testy sprawnosciowe strzelanie i psychologa i dostalem sie :) ale praca jest stresujaca i wcale nie jest kolorowo, aczkolwiek jak na polskie warunki za bardzo dobre wynagrodzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1858
Binio89 a w jakiej firmie pracuje ten twoj kolega co wycieczki zydowskie ochrania? mowil Ci cos ile mu placa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
Jestem młody ale mam już troszkę doświadczenia w ochronie a więc ciężko mi się rozstać z tą branżą z braku innych perspektyw..
Temat ochrony osobistej jest ciężki dla tego chciałbym się jak najwięcej dowiedzieć ot tak z ciekawości nawet.
Znajomy robił dorywczo,nie pamiętam jak ta firma się nazywała.
Zajmuje się ochroną wycieczek żydowskich,zarówno po kraju (Oświęcim) jak i zagranica (Palestyna i inne miejsca święte)
Dostajesz grupę powiedzmy 40osób i na ten czas broń i podróżujesz z nimi wszędzie pilnując żeby im się nic nie stało.

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
ja mieszkam w krakowie i za ochrone zydow placa u nas 14 zl za h praca po 12 h dziennie albo dzien albo noc , tyle ze praca nie jest stala bo zalezy ,kiedy i ile wycieczek przyjedzie ,bywa ze w jeden miesiac sie pracuje a w drugi nie , caly czas pod bronia i krok w krok za zydami-co jest lekko denerwujace,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zajęcia KickBoxing

Następny temat

Motywacjon

WHEY premium