SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ochrona Osobista

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1858
swider1919 z firmy 909 jezdzisz na zydow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1858
Binio dobre place sa na lotniskach tam jest WSO-SOL, a propo zydow kiedys firma 909 dobrze placila bo stawki zaczynaly sie od 20zl w gore,a jesli masz jakies kokrewienstwo z zydami to mozesz sie starac do ich ochrony oni zarabiaja ok 12000zl miesiecznie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
nie z 909,, na ochrone zydow chodze dodatkowo jak kazdy u nas , co prawda jest kilka osob ,ktore wyjezdzaja z nimi za granice ale o zarobkach 12k nie slyszalem , u nas 14 zl jest na poczatek a stawki dochodza do 20 zl ale to juz trzeba naprawde sporo pracowac , nie wiem jak stawki w innych miastach ale w Krakowie raczej stawki znam wszedzie :") najlepiej jest w ochronie jakiegos vipa -tam pieniadze sa naprawde dobre wiem bo aktualnie tym sie zajmuje plus dorobki na wycieczkach zydow ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1858
a nie pytales sie nigdy ochrony zydowskiej ile zarabiaja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
Ja na starcie mam w plecy bo mieszkam w mniejszym miasteczku i tu nie ma za dużego pola do popisu w ochronie.
Mam doświadczenie w pracy przy monitoringu,gi,inkaso,ochrona imprez masowych,ochrona stała obiektu używalności publicznej(sąd),obecnie pełnie obowiązki kierownika ochrony na obiekcie handlowym.
W trójmieście podobno dobra robota cywilne firmy zajmują się ochroną baz wojskowych,tak jak ktoś wspomniał wewnętrzne służby ochrony itp.

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ochrona żydowska to nie są zwykli ochroniarze ,tylko zazwyczaj jacyś emerytowani wojskowi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Binio jeśli chcesz dowiedzieć się na temat ochrony osobistej,to wiele wie o niej użytkownik forum-IKSROJAP.Ochroną Żydów w Krakowie również się zajmował razem z chłopakami ze swojej firmy,ma dużą wiedzę i doświadczenie.Ja robiłem tylko fuchy w osobistej,nigdy nie miałem stałej roboty,raczej były to "złote strzały",takie że w ciągu 3-4 dni potrafiłem zarobić,tyle co pracując w grupie interwencyjnej prawie przez cały miesiąc.Największe pole do popisu oczywiście jest w ochronie osobistej w stolicy,z tym że opanowana jest tam prawie w całości przez ludzi z byłych służb.

Binio-spróbuj skorzystać z działowej wyszukiwarki,bo parę razy temat ochrony osobistej był już w dziale poruszany.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1858
Arczi bzdury piszesz !!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Chodziło mu pewnie o izraelskich ochroniarzy,bo tu bym się zgodził,że większość to byli wojskowi,z tym,ze w Izraelu wszyscy muszą swoje odsłużyć w wojsku,panie również...

Co do pracy z wycieczkami izraelskiej młodzieży,która do nas przyjeżdż,to nie jest łatwo z nimi współpracować o czym wiem z kilku źródeł.Nawet w niektórych hotelach po wyczynach izraelskich wycieczek już następnych wycieczek stamtąd nie przyjmują.Zresztą są artykuły w necie,które można znaleźć co potrafią robić też ich ochroniarze w naszym kraju bez żadnych komnsekwencji,polscy ochroniarze pewnie za takie wyczyny by mogli być dobrze oklepani odstrzeleni w Izraelu...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1858
Izraelscy ochroniarze to tez nie sa byli wojskowi to sa mlodzi ludzie,wyszkolenie ich jest takie sobie,malo,ktory ma bron,oni sa raczej od tego by zrobic patrol przed ladowaniem samolu oraz przed startem samolotu ,do tego sa podczas przeswietlania bagazy by nikt nie wsadzil nic do bagazy jak jada tasmociagiem i do tego sprawdzaja autokary pod wzgledem pirotechnicznym i taka ich rola a cala ochrona zajmuja sie polskie sluzby.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zajęcia KickBoxing

Następny temat

Motywacjon

WHEY premium