SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ochraniacz na szczeke - pojedynczy czy podwojny ???

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 154
Knife-bzdury?heh to ciekawe-może najpierw spróbuj sam ćwiczyć w podwójnej a później skomentuj jej używanie.

"Nie widziałeś nigdy nikogo walczącego na poważnie w podwójnej?"
-widocznie mało widziałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 392 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3045
Ktos wyzej napisal notke odnosnie krzywych zebow. Ja mam jeden problem, otoz zeby, a dokladniej gorne kly sa krzywe, znaczy moze inaczej, jeden rosnie troche poza lukiem, reszta minimalnie. I ten jeden jest troche wyzej niz reszta, cos takiego --> _ _ _ - _ _ Nie wiem czy komus to pomoze Ale poprostu wyrasta wyzej niz pozostale. Moge miec przez to jakies problemy z ochraniaczem? I czy nie wyleci jako pierwszy? :)

MMA, MT i piwo ze Spiża
Chleb ze szmalcem ktory dodaja juz niekoniecznie.. Dietka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 471 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11773
pojedyncza i koniec tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1018
Właśnie, ja mam wystające trójki dwie górne:P I nie wiem jak to będzie ze szczęką, czy mi nie wybiją zębów tych dwóch jak mam takie krzywizny wystające:P Jak to jest? Są bokserzy z krzywymi zębami?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2529
Chyba nie...przeglądnij sobie zdjęcia różnych bokserów.


Poza tym...nikt jakoś nie odpowiedział na pytania związane z zębami(krzywymi).
Co jest?
Tak się zachęca początkujących(ignorowaniem)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 225 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1688
Nie ma z krzywymi bo juz je stracili..a tak poważnie to moim zdaniem nie ma problemu jeśli zęby w linii są skrzywione..ale jeśli wystają z poza niej --> _ _ - _ _ <-- to myśle że mogą być narażone na 'wypadnięcie' jako pierwsze, ale nie zapominajmy ze ocharniach nie ma 1mm grubości, jest raczej 'mięsisty' więc przy niewielkich skrzywieniach ząb 'znajdzie' sobie miejsce i wtedy gra i buczy POZDRO!!!

Die on foot than live on knees

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1018


To jest schemat mojej szczęki:D (tej prawdziwej, nie ochraniacza:P) Trójki górne mam trochę bardziej wysunięte od przednich zębów, niewiele, ale jednak<CO?> Ale myślę, że właśnie ta "mięsistość" szczęki powinna zapobiec ich wypadnięciu:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1639
Witam,
chcialem zapytac czy macie jakis patent dla osoby z aparatem na zebach? za kilka dni maja mi zalozyc i zaczynam tez chodzic na boks, nie jestem pewny czy pojedynczy bedzie odpowiedni bo nie wiem czy dolny przy jakims ciosie nie potnie mi tego czegos co sie znajduje od srodka pod ustami ;)

a jak podwojny to z taka dziurka do oddychania na srodku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3009
aparat na ząbkach chyba nie jest żadną przeszkodą ( ale nie dam głowy za to, bo nigdy nie miałem ). Ale jeśli bardzo Ci zależy na podwójnym (który osobiście odradzam) to raczej z dziurkami, chociaż za bardzo nie ułatwią Ci oddychania. pozdro

Działa wprawa [;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
a ktoś widział podwójny bez dziurek ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania psychologiczne

Następny temat

Boxing Liniment Gdzie kupić

WHEY premium