SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocencie cykl - brakuje czegos?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Czesc, wiec tak zaczynam w poniedzialek cykl. Przewiduje 7-8tyg.

Mam tak mono+nitro2+inne odzywki

Planuje brać tak:
DT: mono rano(5g)+nitro przed treningiem(30g)
DNT mono rano(5g)

Po treningowo zawsze bralem 30g bialka+50g carbo i tak tez zostawie. Do tego mysle zeby BCAA brac bo mam troche tego, a data sie konczy. Myslalem, zeby brac 1g/10kg po treningu.

Tylko tak BCAA mam 3.5x 300g(rx gold) mysle, zeby zjesc teraz 1.5puchy, a 2puchy na redukcje zostawic. Co myslicie? jesc czy wiecej na redukcje?

Do tego jak zawsze: mzb,o3,witaminy

Edit: mam zamiar brac jeszcze Cissus Rx (profilaktyczny cykl) na 8tyg 2x caps dziennie. Brac cos do tego cissusa jeszcze? jakis kolagen czy cos czy sam cissus

Zmieniony przez - mrow007 w dniu 2011-01-09 00:38:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 976 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12630
cykl jak dla mnie git:)
na stawy z tych tanszych flexit a z drozszych animal flex z universala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
nic wiecej nie trzeba, jak to profilaktycznie ma byc.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Mialem dzis zaczynac cykl, lecz zaczynam w nastepny poniedzialek. Zapomnialem dzis rano wziac mono i tak wyszlo. Zreszta od ostatniego cyklu minelo tylko 8tyg. Mam pytanie czy cwiczyc lzej przez ten tydzien? Brac Bcaa po treningowo na regeneracje? Czy walnac nitro dzis przed tren i cwiczyc.

Zmieniony przez - mrow007 w dniu 2011-01-10 15:40:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
walnij nitro i cwicz..:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Czy jest sens brania BCAA po treningu jesli biore takze bialko? Bcaa ma dzialac regeneracyjnie, a bialko same w sobie ma jakies aminokwasy? Jak to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
jest sne, mozesz zminiejszyc do 5g bcaa do porcji bialka.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass Fusion warto?

Następny temat

co kupić

WHEY premium