SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena techniki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Ok to jutro spróbuję na węższym rozstawie poćwiczyć. No tą kostki to jakaś masakra u mnie ale dziś poświęciłem dość dużo czasu na poprawienie zgięcia grzbietowego

A takie pytanie skoro aktualnie mam podział góra Power/hyper i high bar robię Power na 3-5 ruchów fronty w hyper na 10-12 zostawić tak?

Ciekawe jak będzie z techniką gdy dodam ciężar bo dziś pusta sztanga


Zmieniony przez - melo15 w dniu 2016-08-11 22:01:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Tak, mogą być fronty w hiper.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Witam ponownie.

Wczoraj robiłem taki zestaw na mobilność kostek, przyznam że po trzymaniu sztangi na kolanach zakres się mega poprawił





A tu dzisiejsze fronty i RDL







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Siemanko

Dziś na treningu siady i martwy ciąg i jestem zadowolony bo mam wrażenie że było całkiem ok, no ale wolę wrzucić te filmiki do oceny Wam

Spróbowałem serie robocze też robić bez butów i co zauważyłem, że tak mocno nie odrywam pięt i chyba ten butt wink nie taki straszny jak był







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Myślę, że jesteśmy już w domu. Teraz wypadałoby poprzysiadać w ten sposób kilkanaście razy i koordynacja sie poprawi a układ nerwowy zoptymalizuje mechanikę ruchu.

W MC możesz mocniej schodzić biodrami i uginać nogi. Powienieneś mieć więcej siły.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Super, bardzo się cieszę.
Plan taki póki jeszcze w sierpniu dużo czasu, żeby w dnt chodzić i mobilizować się na siłowni, bo w domu to nie to samo jednak ograniczenie miejsca i sprzętu

Muszę ten MC jakoś poćwiczyć bo ciężko mi zejść niżej i mieć proste plecy a wtedy rzeczywiście będę mógł wygenerować więcej mocy

Dzięki bardzo


Zmieniony przez - melo15 w dniu 2016-08-17 19:13:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Dzisiejsze boje

Ławka no ciężko ale staram się walczyć i nie odpuszczać z ciężarem





Wiosło - tutaj nie ma problemu jeśli chodzi o "siłę" tylko ciągle nie czuje tego ruchu, chociaż najszersze coś czuć





No i OHP, zauważyłem że mam jakiś dziwny nawyk zaczynania pierwszego powtórzenia od ugięcia kolan



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Panowie jeszcze mi się nasuwa takie pytanie odnośnie progresji

Jeśli w dniach power mam zakres powtórzeń 3-5 i robię tak

T1 60 kg 3x5 T2 60 kg 4x5 60 kg 5x5 T4 62,5 kg 3x5 itd

Tak robić, czy iść na każdy trening z założeniem zrobienia 5x5? I przykładowo

T1 62,5 kg 5x5 T2 65 kg 4x5 1x4 T3 65 kg 5x5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Twoja metoda jest OK.5 x 5 na dłuższą metę zajmuje sporo czasu i trening robi się monotonny.
Osobiście nigdy nie wykonuję więcej niż 3 x 5 ze stałym ciężarem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak motywacji. Co zrobić?

Następny temat

Co myślicie o takim planie treningowym?

WHEY premium