SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena techniki martwego ciągu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 54
Witam wszystkich postanowiłem przełamać się z martwym ciągiem i zacząć wykonywać to ćwiczenie czy mogłby mi ktoś powiedzieć czy moja technika jest poprawna? Link do wideo
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32864 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
Daj link z youtube z podgladem filmu aby było widać że to jakiś pewny link , ja osobiście nie wchodze w takie odnośniki wiec nie pomogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 437 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2052
Ja obejrzałem. Może się mylę ale wydaje mi się, że wyprost w biodrach jest trochę spóźniony w stosunku do wyprostu nóg a oba powinny dziać się w tym samym czasie. Ponownie: może się mylę.

"I like when skinny guys give advice how tu build muscle."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Tak jak Monkey. YouTube i SFD dają możliwość wrzucenia filmiki tutaj na forum bezpośrednio i tak zrób, to będzie można ocenić

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 54





Zmieniony przez - tonko2207 w dniu 2022-09-22 10:35:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 437 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2052
No już ma w youtube może mu ktoś odpowie a ja jestem ciekaw, czy mi się wydaje, że wyprost w biodrach jest spóźniony.

"I like when skinny guys give advice how tu build muscle."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
To nie jest martwy ciąg, a przysiad ze sztangą z przodu. Za nisko schodzisz moim zdaniem przez co później sztanga ucieka ze środka ciężkości.
Musisz zrobić sekwencję:
- Przybranie pozycji
- Spięcie
- Wybranie luzu ze sztangi
- Leg drive
- Jak sztanga mija kolano wpychasz biodro w środek ciężkości nie rezygnując z pchania nogami w podłoże

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 437 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2052
georgu
- Jak sztanga mija kolano wpychasz biodro w środek ciężkości nie rezygnując z pchania nogami w podłoże

No.

"I like when skinny guys give advice how tu build muscle."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Filmik wrzucony przez Ciebie nie jest najlepszej jakości i kąt nagrania również mocno średni, przez co ciężko jest wyłapać szczegóły. Jak najbardziej można jednak zauważyć to, co zostało zasugerowane w wypowiedzi powyżej. Wygląda to bardziej jak próba przysiadu ze sztangą, a Ty bardziej powinieneś pracować plecami ciągnąć sztangę po nogach. Przez próbę schodzenia tyłkiem tracisz również stabilizację i bujasz się z tą sztangą przód/tył. Sugeruję przeanalizować jak dokładnie wygląda ruch na filmikach instruktażowych.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening split - wątpliwości

Wiecej