SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena pierwszej diety ;)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 389
Witam. Bardzo prosze o sprawdzenie mojej diety, od razu zaznaczam, ze jest to moja pierwsza w zyciu ulozona dieta wiec zapewne daleko jej od doskonalosci ;) jestem calkowicie zielony w tym temacie wiec bardzo prosze o wyrozumialosc ;) moj plan wyglada tak, ze rano na czczo bede biegal oraz jezdzil rowerem a 3-4 razy w tygodniu chodzil na silownie. Bede stosowal Olimp Therm Line II, Olimp Thermo Speed Extreme oraz kupilem BCAA






jest to dzien "treningowy" w normalnym dniu delikatnie zmienie proporcje. Posilek 4 to posilek przedtreningowy, natomiast 5 po ;)

odnosze wrazenie, ze zle dobralem proporcje i rozlozenie tego wszystkiego (bo wiem, ze np. rano powinno sie wiecej spozywac weglowodanow i ogolnie wiecej jesc)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 93

Wzrost: 188

Obwód klatki: nie wiem

Obwód ramienia: nie wiem

Obwód talii: nie wiem

Obwód uda: nie wiem

Obwód łydki: nie wiem

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ok 8kg

Aktywność w ciągu dnia: szkola

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: od czasu do czasu biegi

Odżywianie: nie lubie ryb

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: rano codziennie aeroby (biegi+rower), 3-4 razy w tygodniu silownia

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: brak

Zmieniony przez - checky w dniu 2008-06-17 12:14:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz.
Do 3 nie dodawaj twarogu. Mięso/jaja kurze/ryba/mleko
Może spróbuj z różnym sposobem przyrządzania ryb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
I dobrze Ci sie zdaje...
1. Sok out, twarog out, daj jaja, platki na wodzie albo w omlecie z jajkami.
2.Twarog i banan out. Wymysl cos lepszego !
3. Maslo roslinne i szynka out. Koncentruj sie na dobrych zrodlach bialek, sam dus lub gotuj miesko/rybki i dodawaj do posilkow.
4.To ma byc przedtreningowy ? Ryz brazowy zamiast bialego. Po co ten jogurt w kazdym posilku ?
5.Rozumiem, ze potreningowy ?. Oliwa out, gdzie ww ?, daj ryz ok 50-75 g. Groszek- niepotrzebne wegle(wogole wywal z diety), warzywa opcjonalnie.
6. Twarog, moze byc z lycha oliwy.
Kombinuj dalej, bo nie za wesolo...
powodzenia,

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-06-17 12:34:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 389
ta dieta jest mocno testowa ;) zaraz wezme sie za poprawe ;) wzorowalem sie na kilku dietach z forum i jakos tak wyszlo :D

EDIT: tak sie zastanawiam nad 2 posilkiem i jakos nie mam pomyslu... moglby mi ktos pomoc? ;)

Zmieniony przez - checky w dniu 2008-06-17 13:17:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 389
poprawilem (?) nieco ta diete, pewnie i tak nie bedzie najlepsza, ale od czegos czlowiek musi zaczynac :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 389
pomoze mi ktos? ;)

pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpowiem dzisiaj/jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 389
ok, wielkie dzieki ;) czekam z niecierpliwoscia ;) (przy okazji poczytam troche i sam poprobuje cos poprawic ta diete :D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W 3 posiłku brakuje pełnowartościowego białka.
Do diety dodaj tran.
Zmień to i przepisz na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
No i po cholere, ten banan przed treningiem ? Daj po, jesli musisz, bo inaczej nie widze sensu ladowania tylu ww przed, jesli to redukcja.
powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 389
@Skalar. czy moze byc w tym 3 posilku ser twarogowy chudy? ten tran to nie bedzie juz za duzo tluszczu? moze zamienic go z oliwa z oliwek?

@bolek1970 jeszcze dokladnie nie wiem co i jak, dopiero to wszystko poznaje :P szczerze mowiac zafascynowalo mnie to troche ;) a banana juz wyrzucilem z diety.

tak patrze na ta diete i zastanawiam sie czy nie mam za malo warzyw, a czytalem, ze troche powinno sie ich troche jesc ;) czy moze to jest tak, ze moge niektore warzywa jesc poza dieta?


edit: a i tak sie jeszcze zastanawiam w jaki sposob moglbym jakos "urozmaicic" (zmienic) delikatnie ta diete, zeby nie stala sie monotonna, czy moze ulozyc jeszcze jedna?

Zmieniony przez - checky w dniu 2008-06-18 22:18:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Warzywa ?
Moj drogi, my zakladamy, ze one sa w wiekszosci posilkow, dlatego nikt nie zwraca uwagi... (nie wlicza sie ich do bilansu, wiec latwo przeoczyc, przy poprawianiu diety)
Warzywa sa bardzo wazne, bo przy zwiekszonym spozywaniu bialek, dzialaja odkwaszajaco dla organizmu...
Urozmaicenie: Ryby, wolowina, mieska duszone, ktore sam przyzadzasz zamiast wedlin.
Warzywa: Pomidor , ogorek, kalafior, kapusta, brokul, salata. Pamietaj, ze popularna kukurydza to raczej dziadostwo przereklamowane
Twarog, jogurt naturalny/kefir/maslanka, ser zolty...
To, tak pare urozmaicen...ale wszystko z umiarem
Tabele sa na www.DobraDieta.pl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porśba o trening na zrzucenie brzucha.

Następny temat

Kiedy zacząć spalanie tłuszczu/odchudzanie?

WHEY premium