SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena odbloku + wysypka po tamoxifenie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1275
Siema
Mam do was pytanie i prośbe o ocene od bloku.
A więc tak: cykl trwał 3 miesiące.
Bylo to cido(250mg/ml)-20 strzalów,pózniej zastąpione przes susta(takiue samo stężenie) co 3 dni oraz tren przez ok.1,5 miesiąca (20 strzałów) brane co 3 dni.
Jako odblok służył tamoxiven brany codziennie po 1 tabletce 20mg.

I teraz pytanie czy był to dobry odblok?Pytam ogólnie aby się upewnić bo ze sprzętem wszystko ok,ale wole się upewnić.

Oraz inne pytanie ponieważ po tym cyklu oraz w trakcie odbloku zaczęło mi wyskakiwać bardzo dużo przyszczy na plecach i klacie.
Niektóre zniknęly ale niektóre zrobily się twarde i nie chcą zejść.
Może jest to spowodowane potem,bo caly czas zakładam pas neoprenowy i poce się jak cholera, ale te pryszcze już mnie denerwują i nie chcą zniknąć mimo ciągłego odkażania i smarowania.
Dermatolog przepsiał lek zewnętrzny ale to nic nie daje.

Czy ktoś wie od czego tak mozę być i jak to naprawić??

Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Rozpisz ten cykl dawkami i okresami łącznie z odblokiem. Odblok niezbyt ciekawy. Powinno iść hCG okresowo. Pryszcze to zapewne tzw trądzik posterydowy, syf który wbijasz nie nadążał wydostawac sie z potem przez skórę i zablokował kanaliki ktore organizm próbuje oczyścić tzw 'ropa' która to z kolei w w skrócie ujmując prowadzi do powstania wulkanu i tak w kolo. Wyspowiadaj sie przed dermatologiem skoro juz do niego chodzisz ze to od koksow.

Zmieniony przez - maximusxxx w dniu 2012-11-24 02:01:19

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1275
Ok,dzięki.
Nie za bardzo wiem jak to rozpisać.
Przez miesiąc: co 3 dni cido 250mg/ml-strzelane 1ml.Łącznie tego wyszło jakoś 15-20 strzałów.
Po tym miesiącu(bez przerwy) sust 300mg/ml (branu tez co 3 dni) + w tym samym czasie tren(nie pamiętam stężenia ale chyba 200mg/ml) co 2 dni.
Susta-20 strzałów i trena-10, i trwało ok.1,5 miesiąca.

Po tym wszystkim przerwa 12 dni i zacząłem brać tamoxiven po 1 tabletce(20mg)codzniennie przez miesiąc.

Pozdro


Zmieniony przez - enterus w dniu 2012-11-24 11:56:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boldenone undecylenate

Następny temat

Problem na Cyklu. Slabe LIBido

WHEY premium