SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena hst

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Ja nie wracam do hst od kilku już lat. Dla mnie to marnotrawstwo iść na pół godziny na siłownie ale swego czasy kilka mikrocykli hst zrobiłem i po prostu z czasem uważam, że dla zaawansowanego to słaba metoda treningowa

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Ja robię HST w róźnych wariantach (czasami push-pull z zasadami HST) i cały czas mam progres. Nic mi więcej amsy nie dało niż treningi HST. Splity wrzuciłem do kibla i spuściłem wodę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 203
Zobaczymy jak na mnie podziała, narazie spróbuję na redukcji jak będzie dobrze to potem masa na hst.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
do dipsów jesli nie wyrabiasz powtózęń rób max ilosc/

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 203
A w 10 i 5 podwieszac ciężar czy też max ilość powtórzeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Podwieszaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Musisz mieć zaplanowaną progresję w poszczególnych mikrocyklach i starać się jej przestrzegać.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
w 10 i 5 powinienes bez problemu podwiesic kg
jaki twój max dla dipsów?

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 203
10 zrobię z podwieszany 12.5 kg a 5 jutro zmieze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 203
Bo ja to w sumie nigdy dipsow nie robiłem bo mostek mnie od nich bolal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mozecie rzucic okiem?

Następny temat

Biceps - żeby nie przećwiczyć

WHEY premium