SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obciążniki na ręce

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3099
Witam!
Co sądzicie o obciążnikach na ręce? Czy służą one tylko w celu rehabilitacyjnym?

"Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2132 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9856
Mozesz w nich biegac ale to nie jest najlepsze dla zdrowia.

http://www.lesnachata27.pl/
Domek w Chodlu do wynajęcia, tani nocleg nad zalewem w Chodlu !

"Wygrywa tylko ten, co ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć..." - Napoleon Hill
http://www.rundamian.pl - Blog o bieganiu naturalnym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3099
Dlaczego nie najlepsze dla zdrowia?

"Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1562
A co chcesz osiągnąć używając takich obciążników?? Jesli chodzisz na silkę to zostaw je sobie dla mamy albo cioci. Ja kiedys używalem na nogi przy bieganiu dla wzmocnienia dolnych konczyn.

Tak jak napisalem jesli chodzisz na silkę, to nie wiem po co chcesz obciążników używac..
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3099
No ćwicze na swojej siłce ;] Ale zobaczyłem na allegro te obciążniki i sie zastanawiałem czy mogą być przydatne w jakimś ćwiczeniu. Dzięki za odpowiedzi :)

"Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 189 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1760
Z obciaznikami mozesz wyskok poprawic ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan - poprawki

Następny temat

ćwiczenie z filmu

WHEY premium