SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obóz sportowy a masa ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 105
Masa ... przede wszystkim ważę 66 przy wzroscie 185 cm :D na piłkarza ręcznego jest to dosyć mało. Do rzeczy, a wiec jade na oboz z pilki recznej na 2 tygodnie gdzie 4 razy dziennie bede sie ruszal-
rozruch czyli bieganie, 1 trening pozniej 2 trening ... i basen pewnie :D a do tego wszystkiego chce zabrac ze soba takie odzywki aby pomogly mi w osiegnieciu 70 kg :D moze 4 kg to nie duzo :D ale jak na takiego ektomorfika jak ja to priorytet w osiegnieciu dobrych efektow w sporcie :) z tad pytanie co zabrac ze soba ? kreatyne moze mass xxl ? a moze animal pak ? nie pisze o odzywianiu poniewaz jade na oboz :D prosze o pomoc z gory dziekuje :)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 66

Wzrost: 185

Cel treningowy: Masa mięśniowa+siła

Staż treningowy na słowni: 6 miesięcy

Uprawiane inne sporty: Piłka Ręczna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): nie mam pojęcia

Dieta: żarło na obozie

Przeciwskaznania medyczne: żadne

Zażywane suplementy: żadne

Strach z korzeniami wyrwij jak chwasta ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
Ja byłem bardzo zadowolony z olimpu Olimp - Vita-Min Multiple Sport typowy zestaw mitamin dla sportowców

Choć animal będzie lepszy

pozdro

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2008-07-23 09:46:42

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
W tym okresie, przy tak duzej intensywnosci fizycznej ciezko bedzie zdobyc mase. Tymbardziej ze jestes ekto ktorym podczas budowy masy kazdy inny wysilek fizyczny napewno nie sprzyja. Nie jest wykluczany gdy uwzglednia sie go w diecie ale w takiej ilosci jak opisana przez Ciebie napewno nie pomoze. Takze po obozie ulozysz diete , zaczniesz trenowac silowo wtedy ew, bialko ,carbo , gainer wg brakow w diecie i bedzie okej. Na obozie strata kasy a i tak nic bys z tego nie mial.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 105
No ale wydaje mi sie ze przy dzisiejszym stanie rzeczy ... Naukowcy wymyslili jakis cudowny preparat ktory pomoze mi cos z tym zrobic :) caly czas zastanawiam sie nad mass xxl :) :D ale jesli jest tak jak mowisz to sklonny bym byl zabrac ze soba animal pak lub kreatyne :) jak myslicie ?
1

Strach z korzeniami wyrwij jak chwasta ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Jeszcze raz przeczytaj to o czym pisze. TE "cuda" to tylko w reklamach. Mozesz zjesc ich za cala wyplate rodzicow a kg nadal nie przybedzie. Dieta owszem , to jest dopiero cudo. Nie ma sily zeby nie dzialala w jedna badz w druga strone. Wiec jeszcze raz moja wypowiedz i powinno byc po sprawie.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 105
W drugim poście nie zrozumiałes mnie ale miales powod ... :) inaczej to wyglada tak ... co zabrac ze soba aby zwiekszylo efekty te ktore powinienem wyniesc po tym obozie :) uwierz mi ze rzucanie pilki przez 2 godziny dziennie wyrabia duze miesnie :) i jeszcze wiecej sily :) dlatego to jest cos w rodzaju silowni :) przy samym bieganiu zgodzilbym sie chociaz nie znam sie na tym :)

Strach z korzeniami wyrwij jak chwasta ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 105
Piłka reczna to nie koszykowka ;) poogladaj mecz :) zrozumiesz to jest silownia na parkiecie :) gdyby nie bylo biegania rano i basenu :D to bym nawet sie nie pytal co zabrac :D

Strach z korzeniami wyrwij jak chwasta ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3252
zrozum człowieku ze przy takim bieganiu spalasz tyle kcal że szok a żeby przybierać na masie trzeba spożywać dużo kcal dziennie przy odpiewiednim rozstawieniu białka ww i tłuszczy niema co brać zadnych suplementów lepiej po przyjeżdzie zajmij się siłownią

Pokój z wami bracia i siostry pamiętajcie że nie pięści ale język jest ostry

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 105
No dobra z tym sie juz pogodzilem :) nie ma mozliwosci zeby na obozie przytyc .. dziekuje za oswietlenie mojego ciemnego umyslu :D ale teraz pytanie o inna bajke ;) siła?? co mi pomoze w nabraniu wiekszej sily ?? :D

Strach z korzeniami wyrwij jak chwasta ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 105
a jeszcze pytanie takie :) przewinmy troche tasme ;) biorac mass xxl
zamienia sie on w energie :) czyli dodatkowe kalorie ?:) to tez dobrze ale troche strata kasy :) ale patrzcie na to moja wiedza sie powiekszyla :) biorac http://www.suplementy.com.pl/szczegoly.php?numer_produktu=1469&id=14 

i

http://www.suplementy.com.pl/szczegoly.php?numer_produktu=136&id=14

? carbo daje wiecej mozliwosci a kreatyna sily :) ?

Strach z korzeniami wyrwij jak chwasta ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 105
a ktoro jest lepsze max carb czy carbo z olimpa ?? :) i kreatyna ktora lepsza z treca czy z megabola ?

Strach z korzeniami wyrwij jak chwasta ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
Odżywianie inny dział

Odżywki i suplementy inny dział

MAsz pytania o trening to pisz reszta gdzie indziej

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW szerokie bary pytanie

Następny temat

Jak wyćwiczyć ?

WHEY premium