SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O wzroście-HGH i nietylko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
wykup abona dla mnie

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 477 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11381
Abon, żeby kanibal zarabiał?
Panowie, zapraszam na BF :)
Tak w ogóle Trol, ile masz wzrostu, że HGH Tobie dali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
2m chcieli żebym był reprezentatem polski w koszykówce


a poważnie to poczytaj sobie moje starsze tematy bo nie chce mis ie już pisać...kiedyś nawet chyba rozmawiałem z Tobą na ten temat na forum.

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie żeby kanibal zarabiał,tylko,żeby dowiedział się czegoś na interesujący go temat.Nigdzie indziej tego nie znajdzie.Jak komuś szkoda 5 zyla za pół roku edukacji to niech w......la!Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 477 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11381
"Nigdzie indziej tego nie znajdzie."

No, jak będzie chciał to znajdzie. Ale niech Ci będzie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
Trolik fajny temat.

Widac ze majac 16 lat mozna mieć poukladane w głowie


Powiem szczerze , ze czytajac o GH dostaje ochoty na to ale jeszcze za malo zarabiam


pzdr

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Miałem na myśli informacje otrzymane "z pierwszej ręki",od osoby,która sama była poddana takiej kuracji,a nie bezsensowne teoretyzowanie,nie poparte praktyką czy naukowy bełkot...Trol-mały-wielki człowiek!.Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
Jordan powiem Ci że to jest jak narkotyk jak jesteś na GH dłużej i szczerze powiem Ci że branie prolki było dla mnie udręką i wcale nie czułem sie dobrze zwłaszcza gdy pierwszy raz miałem do czynienia z retencją no ale niedługo będe musiał sie do tego przyzwyczaić bo coś mi sie zdaje że na następny rok szykuje sie cykl prolo+deka+rozciąganie jeszcze chce powalczyć o te kilka cm no chyba że mi przedłużą branie GH a nic na to nie wskazuje bo "przewód międzynarodowy" został obecnie zamknięty przez kochanego ministra zdrowia no ale może coś sie zmieni.

BL, pomyliłeś mnie z napoleonem

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Biorąc pod uwagę "odmładzające" działanie somatotropiny,musisz wyglądać teraz na 10 latka.Dorzucając prolkę i trening siłowy,okazuje się,że mamy polski odpowiednik Richarda Sandraka.I to na naszym forum.Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
no to mi teraz pojechałeś po majtach właśnie takie rzeczy sie gada jak sie nie zna działania...wygląd mam normalny jak każdy nastolatek...co prawda niczym szczególnym sie nie wyróżniam co innego jak podawali by mi GH przy zdrowej przysadce ja tylko uzupełniam mój niedobór syntetykiem eot.

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping terapeutyczny %-)

Następny temat

pazdziernik-grudzień 3 miesięczny masowy cykl

WHEY premium