SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O wzroście-HGH i nietylko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
Kurcze już nie moge znieść tych głupot które tu piszecie o hgh...najgorzej wkurzają mnie takie zdania"Nie bierz bo będziesz miał ręke jak łopata albo szczęke jak łycha od kopary" Ludzie to są naprawde skrajne przypadki przedawkowania !! a najgorzej mnie wkurzyła wypowiedź....nie bierz bo przestaniesz rosnąć...głupota ludzka nie zna granic...Fakt powiększają sie narządy wewnętrze...dlatego im jest się młodszym tym lepiej przyjmowac gh...bo człowiek się rozrasta...Temat był tyle razy wyjaśniany ale niektórzy warz wymyślaja nowe głupoty...odnośnie wzrostu dla "zwyczajnych" ludzi nie mogących sobie pozwolić na gh...jest dla was pewne wyjście ale trzeba to skonsultować z lekarzem...w biedniejszych placówkach stosuje się terapie o które pisał arta miczelx. Polegało to na podawaniu testosteronu i antyestrogenu...ja obecnie jestem na kuracji gh które i tak już nei wiele działa w moim przypadku...więc postanowiłem sobei zafundować podróż do lekarki która mnie prowadzi i przedstawić test który napisał kiedyś miczel no i ona włąśnie mi powiedziała ze takie rzeczy się stosuje...postanowiła pogadać z najlepszym endo w polsce...i kto moze będe miał jakiś niezły cykl hgh z teściem...nonono...więc uważam że ejżeli ktoś ma problem ze wzrostem a jak patrze to nie barkuje na tym forum takich...to zapraszam na prześwietlenie a potem z przeswietleniem do jakiegoś lekarza...w przypadku dziewczynek podaja tamoxa...mówi ze równierz im pomaga...to by było na tyle...i prosze nie gadajcie juz tych głupot na temat gh bo mi sie niedobrze robi..

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
No własnie sie zasanawiam bo wsumie deca jest na osteoporoze słyszałem ze wzmacnai kości ale czy jest to taki widoczny efekt pogrubienia to mnie bardzo zastanawia wsumie test rowniez powinien miec podobne działanie jeszcze tylko sie zasatanawiam czy to jest stały efekt a nie tylko na cyklu a potem spadnie
wsumie nie wiem moze to sama retencja wody powoduje to ze tak sie zdaje ze przykładowo mamy wiekszy nadgarstek a tydzien po cyklu znowu to samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
a gdzie tu piszą Nie bierz bo będziesz miał ręke jak łopata albo szczęke jak łycha od kopary ?

JAki jest cel tego postu?

Zmieniony przez - leonstar w dniu 2006-10-05 12:21:35

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
czytałem takie wypowiedzi na tym forum...cel jest troche pomieszany tzn mi chodziło bardziej o tego teścia i antyestrogen...jeżeli kogos interesuje jak moze jeszcze urosnąc wzwyż bo takich tematów też widziałem sporo...ale wkurzają mnie takie idiotyczne wypowiedzi...no i sie zmixowały dwa tematy w jednym poście

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12516
jaka cena

BeneK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
czego cena ??

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
Trol16, a jaka była podstawa do kuracji z użyciem HGH (jaki masz wzrost???)?
Sam z własnego doświadczenia wiem, że lekarze migają się jak mogą, byleby nie brać na siebie odpowiedzialnośći za możliwe powikłania kuracją z hormonem wzrostu (i całego procesu w ogóle...). I nie chodzi mi tylko o wzrost.
Mam jeszcze małe pytanie Off-topowe:
Jeśli ktoś musiałby przyjmować testosteron, to czy nie powinien przypadkiem wcześniej przejść kuracji z HGH (bo teść zachamowałby wzrost, a w przypadku opóźnionego dojrzewania trzeba wziąść go jak najszybciej - tyle, że wtedy straci się wzrost)? Nie znam się na tym dokładnie, a jak już wcześniej napisałem, lekarze często nawet nie chcą słyszeć o żadnych kuracjach (choćby mieli dowód przed oczami), dlatego pytam (czysto teretycznie :D).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
z tym bywa różnie...ja jezdziłem to porządnej kliniki w warszawie...zwykli lekarze wiadomo ze nia chcą na siebie brac takiej odpowiedzialności...musisz się nie mieścić w dolnej granicy wzrostowo wiekowej ja gdy miałem 15 lat miałem 143 wzrostu obecnie mam 16,5 lat i mam 161...a z tym żeby brac teścia to najpierw trzebaa hgh brać to głupstwo...ale masz racje z tym że testosteron hamuje wzrost dlatego że konwertuje on do estrogenów a wiesz ze jak u dziewczyny zaczynają sie wydzielać estrogen (rosna piersi, biodra tyłeczek) to już dziewczyna rośnie bardzo malutko dlatego do kuracji testosteronowej lekarze dodaje jakiś anty estrogen nie wiem dokłądnie albo tamox albo letrozol wtedy teść nie konwertuje do estrogenu bo sa one zachamowane i powoduje wzrost wzwyż...a testosteron z koleji pobudzi praktycznie wszystkie hormony przedniego płata w tym hormon wzrostu...troche namotałem ale myśle ze jakoś to ogarniesz

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1835
ja tam mam raczej odwrotny problem bo biorę sterydy, mam 198 wzrostu i to mi wystarczy spokojnie, czy od sterydów się rośnie czy maleję czy bez zmian, tak wogóle to nie mam jeszcze zarośniętych kości czy coś takiego czyli mogę jeszcze urosnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12516
chodzi mi o cene kuracji hgh. ile Ci to realnie wyszło

BeneK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
Trol16, dzięki za wyczerpującą odpowiedź.
Mam jeszcze pytania:
1.Czy HGH może być stosowany w celu poszerzenia koścca (w przypadku, gdy występuje tu jakiś niedorozwój)?? I nie chodzi mi tu o "zmężnianie" poprzez kurację testosteronem, tylko o dokończenie rozwoju (wykształcenia) kości.
2.Czy Ty Trol16, mogłeś podczas brania HGH ćwiczyć na siłowni (o ile wogóle wcześniej ćwiczyłeś, zakładając, że teraz masz ok.16,5 lat)? Czy zauważyłeś zmiany w kośccu, obręczy barkowej (czy znacznie się poszerzyła)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
Moja kuracja gh jest refundowana przez ministerstwo zdrowia (wreszcie sie do czegoś przydało)pomyśl realnie przeciętnego człowieka nie stać na kuracje zakładająć ze jedna ampuła do gena12 kosztuje 750zł a ja ją wykorzystuje w 6 dni o ile dobrze pamiętam .No a teraz odpowiem na kolejne pytanka
1.Gdzieś czytałem gh porzerza i utwardza kościec kości są wtedy bardzo twarde i wytrzymałe ale dzieje się to dopiero wtedy gdy okres wzrastania jest zakończony...myślisz że dlaczego pudzian ciąga takie żelastwo a inni nie mogą...pudzian bardzo rzadko ma kontuzje...czołówka strongmanów gh to "zkada" na śniadanie.po okresie wzrastania równierz przy przyjmowaniu gh ciało robi się bardzo proporcjonalne nogi, tułów to by było chyba n a tyle w tym pytanku.
2.Ja przyjmuje gh ok. 30 minut przed snem a jak wiesz ciężko jest utrzymac stały poziom gh w ciele wiec nawet jak cwiczyłem to napewno nie było takich rezultatów jak są po gh...jestem w tej chwili normalnym chłopaczkiem, takie sprytne chuherko jak to chłopaczki po 13-14 lat.

Ale powiedzieć jedno samopoczucie na gh jest za*ebiste !! nikt nie ma takiej fazy jak ja...wiecznie zadowolony

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping terapeutyczny %-)

Następny temat

pazdziernik-grudzień 3 miesięczny masowy cykl

WHEY premium