SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OXAVAR + TESTOSTERON PROLONGATUM? Pierwszy cykl, prośba o opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1185
OK, wytlumaczy mi ktos jeszcze jaka jest roznica miedzy PROLONGATUM A PROPIONATEM? i jakie te roznice niosa za soba konsekwecje podczas cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
użyj wyszukiwarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1185
oporcz tego co napisalem wczesniej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1185
wiem juz wszytko faktycznie propionat bedzie duzo lepszym polaczeniem. dzieki wszystkim za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 179 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3888
jak Twój cykl, efekty? sam przymierzam się do takiej kuracji, ale teść u mni ebedzie inny, bo walic chce galenica 250mg i chce walic po pół strzału plus do tego oxa genesis

zasady... ich trzymaj
układy... o nie dbaj!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Widziałeś datę tematu ? 2011..

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 179 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3888
więc.... ? mamy 2013, a mnie interesuja efekty na tej kuracji bo mam podobne środki... to moja pierwsza kuracja i nie wiem czy walić cypio, czy enena czy propa. Mam Galenica testa 250mg i nie wiem czy się go nie pozbyć i kupic coś innego, a przy 4-5tyg dorzucić chce oxe

zasady... ich trzymaj
układy... o nie dbaj!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
nie wiem czy srodki masz podobne tam oxa unigen, ty genesis w ktorym nie wiadomo co siedzi, on prolo apteka, ty galenika w ktorej moze byc sam olej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 179 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3888
lestat1986
nie wiem czy srodki masz podobne tam oxa unigen, ty genesis w ktorym nie wiadomo co siedzi, on prolo apteka, ty galenika w ktorej moze byc sam olej


Gdybyś czytał uważnie to mam pewne środki, ale mam dylemant czy je zostawić czy popędzić komus także sprawa co będę brał jest jeszcze otwarta, ale widze, że gościu podchodzi z głową do tematu dlatego warto pare uwag od niego usłyszeć, a nie od pseudo fachowców, zamiast sie spinać tutaj lepiej doradź komuś dobrze, albo siedź na dupie bo wiecej zamieszania robisz nic to potrzebne. to forum jest żeby komus pomóc i doradzić, a nie wyszydzać tym bardziej, że to mój pierwzy cykl tak samo jak i jego. też chce wziąć teścia (dumam jeszcze jakiego) i oxe, a genesis zmienił nazwe na unigen, tylko, że w genezisie teraz jest loteria kto co dostanie w środku.

zasady... ich trzymaj
układy... o nie dbaj!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
89psh
lestat1986
nie wiem czy srodki masz podobne tam oxa unigen, ty genesis w ktorym nie wiadomo co siedzi, on prolo apteka, ty galenika w ktorej moze byc sam olej


a genesis zmienił nazwe na unigen, tylko, że w genezisie teraz jest loteria kto co dostanie w środku.


Co ty p******isz hahaha. Unigen to Unigen. A genesis to wyj**ka wyglądająca podobnie i tyle. Nie wiem skąd ty takie info wziąłeś

Zmieniony przez - Adamsky w dniu 2013-02-25 15:45:03

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuję rozpiski odbloku

Następny temat

Czy Test Propionat zawiera grupę 17-alfa?

WHEY premium