SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHODZĘ Z SFD, przechodze na inne forum

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Życie . Raz na wozie raz pod wozem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jak pokazuje historia nie jeden już zaczynał od opozycji i wraz z biegiem wydarzeń zmieniał całkowicie fronty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Heh wiadomo byle by nie za pierdoły. Jakkolwiek gratuluję wytrwałości. Sam też kiedyś kilka lat temu miałem tu konto ale po pewnej sprzeczce dostałem bana. Pogniewalem się na kilka lat ale mi przeszło:). Pozdro!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
ja dostalem po banie od moderatorow ktorych z nami juz nie ma%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
tomcio11
Heh wiadomo byle by nie za pierdoły. Jakkolwiek gratuluję wytrwałości. Sam też kiedyś kilka lat temu miałem tu konto ale po pewnej sprzeczce dostałem bana. Pogniewalem się na kilka lat ale mi przeszło:). Pozdro!!


To teraz na ile focha zrobisz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
a co znowu bana dostanie??? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
DJ_DoDo
jak dojdziemy do 18 lat to może będą jakieś przywileje pełnoletności np. możliwość wpisania niektórych słów uznawanych za niestosowne bez cenzury
ja proponuje legalne dopalacze ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Lucyna znowu mnie zaskakujesz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Lucyna86
a co znowu bana dostanie??? ;)


A dlaczego nie
Mnie też kiedyś zbanowali ,ale nie pamiętam kto

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
No dobra bez jaj wszyscy wiemy że sfd to kiepściutka firma :). A większość moderatorów tutaj to handlarze towarem i naciągacze. A teraz przysłowiowy ban. Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer

Następny temat

Odpowiednie Suple

WHEY premium