SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nutella - lepsza od oryginału [LC]

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobre będzie z migdałami mielonymi???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Spróbujesz to się dowiesz. Mi wydaje się, że powinno być dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Będzie dobre. Jeszcze nie próbowałem, ale mam już mielone migdały kupione, za kilka dni jak skończe aktualną porcje to zrobie sobie wersje migdałową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 352 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5811
Zrobiłam błąd. Z nieobranymi orzechami jest gorzkie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 441 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11278
Jak czytam te wypowiedzi to aż mam zamiar teraz to zrobić,jednak poczekam do jutra bo już ****a noc jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9590
Powaznie takie dobre:>?czy sciema jak z "sernikami"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
myślę, że nerkowce będą tu najlepsze z wszystkich orzechów, mniej słodzika można by wtedy dać, stestuję z nerkowcami i żurawiną/rodzynkami.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 190 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14697
Z nerkowcami i żurawiną czy rodzynkami na pewno będzie smaczniejsze i bardziej słodkie więc bez słodzika się spokojnie obejdzie. Zresztą ja słodzika nie stosuje i nie odczuwam jego braku w tej nutelli. Z orzechów laskowych jest super, z włoskich już trochę gorzej bo bardziej gorzkie, jednak nadal dobre. W kolejce czekają migdały do przemielenia i przetestowania. Tak czy siak, polecam bo naprawdę smaczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Dobra, zrobiłem :
-Kubek odżywki czekoladowej Whey protein delite Sciteca(~150g)
-Kubek mleka 3,2%
-ok.200g nerkowców
-ok.100g żurawiny
-Kakao na oko z 50g albo i więcej.
-Z 10 słodzików.

Wyszło fajne, gęste tak, że nie mogłem z blendera ostrza wyciągnąć.
Uformowałem 2 tabliczki czekolady i wrzuciłem do zamrażarki, przed porannym treningiem będzie akurat. Od razu po przygotowaniu też spoko, smak jak normalna czekolada.
Następnym razem zrobię z całymi orzechami i całą żurawiną.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Zrobilem i wyszlo mega

sog dla autora !

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tuńczyk w sosie pomidorowo jogutowym na obiad

Następny temat

znakomity shake na upalne dni

WHEY premium