SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy etap! Koniec z opier*** :)

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
2kg to w ogóle jakbyś rowerek w powietrzu nogami robił Nie lepiej Ci normalne cardio robić? Potruchtać np?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 126
No rzeczywiście jak 2kg to tylko wywalanie hajsu w błoto, no nic zobaczymy, te mechaniczne pewnie w tej samej cenie nie wiele lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Mechaniczny polega na tym że to koło jest dociskane przez pasek który stawia opór, przez co się pasek przeciera. Miałem taki, pasek się przetarł i zerwał po miesiącu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 126
No ale to chyba gwarancja obowiązuje w momencie zerwania takiego paska? Nie miałeś gwarancji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Nie ja kupowałem ten rower. Porób sobie szybkie marsze w terenie, dotlenisz się i nie będzie tak nudno jak na rowerku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 126
Marsze jak najbardziej super ale to tak ile mniej więcej mówisz maszerować? Tym bardziej jak tak zimno teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Ile tam dasz rade wszystko powoli i z głową. Stawy i kondycja i tak nie pozwolą na szaleństwa na początku. Spróbuj może 20-30min marszu pierw. Masz duży bf więc nie trzeba katować się specjalnie a przy dobrej diecie będzie leciało ładnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Poszukaj używki na allegro/tablicy. Czasami można dostać w naprawdę dobrej cenie. Nówki za 150PLN lepiej omijać szerokim łukiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 126
Dobra także tak bierzemy się ;) a co do kolejnego dnia diety to panowie, oceńcie mi to jak możecie ;) Tylko powiedzcie trochę obawiam się tych jajek? Wiadomo są bardzo bogate w białko ale też cholesterol podwyższają także czy 5-6 jajek dziennie to nie za dużo!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 323 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14932
5-6 jajek za dużo? Ja jem 10. Chyba warto żebyś jeszcze to przeczytał: https://www.sfd.pl/Jajka__wiadomości_ogólne,_badania,_cholesterol.-t619144.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje małej pomocy.

Następny temat

[ART]Aeroby kontra HIIT

WHEY premium