SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy etap! Koniec z opier*** :)

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Mrsz
No na razie hantle taki przyrząd do brzuszków AB ROCKET TWISTER ale lepiej chyba robić bez niego z nogami w górze taki skurcz - bardziej po tym mięśnie czuje, co do reszty to na razie to co mam to tylko tyle. Ale planuje od 14 lutego zapisać się gdzieś na siłownie bo akurat będę miał więcej czasu albo kupie jakąś ławkę jak znajde gdzieś dobrą okazje.


Karnet będzie najlepszym wyborem

Zmieniony przez - OXYTONE w dniu 2014-02-01 22:59:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 126
Ok czyli od połowy miesiąca najpóźniej od marca (bo nie wiem jak będzie z czasaem przy kursie na prawko) zapisuje sie na siłkę, a teraz myślę nad zakupem rowerka treningowego, myślicie że to dobry pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 323 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14932
Odpuść kupno rowerka skoro planujesz chodzić na siłownię. Lepiej te pieniądze przeznaczyć na przyszłe karnety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 126
Wiesz siłownia siłownią, ale w domu jak mam trochę czasu to godzina na rowerku mogła by pomóc? Zanim wybiorę się na siłownie to będzie za jakieś pół miesiąca pewnie a rowerek to nie wielki koszt jakieś 160zł najtańszy z gwarancją, także warto coś takiego mieć tym bardziej że reszta domowników nie ma w planach chodzenia na siłownie a troche ruchu w zime by sie każdemu przydało na takim rowerku. Ma ktoś z was rowerek treningowy w domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 323 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14932
Nie wiedziałem, że to tak nieduży wydatek. Tylko żeby ten rowerek nie zamienił się u Ciebie tak u mojej mamy w wieszak na ubrania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 126
Nie no wiesz silna wola to podstawa, nie ma op******* bo to do niczego dobrego nie prowadzi :D w godzine przejedzie sie na luzie ze 20km na nim a może i więcej, to zawsze troche kalorii sie spali, na zime myśle że jak w sam raz coś takiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
160zł ? to chyba mechaniczny rowerek. Szkoda kasy na mechaniczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 126
No to magnetyczny za 200PLN ostatnio był na grouponie za 280 a na allegro -> http://allegro.pl/markowy-rower-magnetyczny-rowerek-rp95-gw-7lat-i3904771090.html

Tylko wszystkie do 100kg myślicie że wytrzyma to moje 104 :D HEH ?!

Zmieniony przez - Mrsz w dniu 2014-02-02 12:43:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Za 200zł nie kupisz nowego magnetycznego porządnego rowerka. Jakie koło obrotowe ma ten rowerek? Ile kg? Ja kupiłem rowerek za coś 550zł ? z kołem 7-8kg i leży bezczynnie gdyż po prostu nie jestem w stanie na nim nic efektywnego zrobić. Niestety takie rowerki są dobre dla kobiet albo panów z dużą nadwagą i sprawnością bliską zeru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 126
2 kg chyba!? Ile musi mieć taki porządny?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje małej pomocy.

Następny temat

[ART]Aeroby kontra HIIT

WHEY premium