SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AB ROCKET KOŁYSKA TO DZIAŁA?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2389
HEJ MANIACY SIŁKI. MAM ZAMIAR KUPIC SOBIE NA CHATE TRN OTO PRODUKT"

http://www.tvmarket.pl/index.asp?tn=productview_v2&cid=166568&pid=45400&med=sem&cmod=prod&orig=mcn&brd=ts&ctn=pl&vir=no&referrer=google&src=abrocket_ad264&gclid=CL_G0ZeI4JwCFc4TzAodrwgqkw

CHCIAŁBYM USŁYSZEC OPINIE O TYM CZY TO DZIAŁA NA BRZUCH I CZY SIE OPŁACA KUPOWAC TO.. THX

GO FOR IT

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
darnok jak zrobisz juz kolko z pelnym rozciagnieciem 3 serie po 5 razy to rozwaz dragonflaga to jest hardcore rowniez w wersji na skosne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2389
AHA NA TEJ STRONIE CO PODAŁEM TEN SPRZET KOSZT PRAWIE 4 BAŃKI A NA ALLEGRO 80ZŁ CZEMU TAKA RÓZNICA?

GO FOR IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zależy, ja mam to dla Matki która ma chory kręgosłup i działa. ale lepiej tą kasę zainwestować w sztangę itp....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4603
używałem tego efekty były dobre tylko teraz już nie mam po co używać (ćwiczyłem na tym rok ) Robię na najtrudniejszych sprężynach lekko 20 minut brzuszków bez przerwy przez co ślady miałem na brzuchu radziłbym zainwestować w drążek :) i rozwijać całe ciało bez ab rocket
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2389
TY LEWORECZNY JAKIE TY MIAŁEŚ ŚLADY NA TYM BRZUCHU BO NIE KUMAM

GO FOR IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4603
na brzuchu 2 czerwone pasy tylko ja ćwiczyłem w wieku 13 lat 5 razy w tygodniu po 2 godziny... może trenując normalnie, stopniowo z rozmysłem da się tego uniknąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2389
ALE CO ZNIKŁO CI TO CZY CO

GO FOR IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4603
sadziłem koło 1000 brzuszków codziennie więc trudno się dziwić... ale efekty jak mówie były dobre nie narzekam na to urządzenie... ale tak jak piter radzę zainwestować w drążek i gryf z talerzami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4603
tak znikło znikło w dodatku ja chudy jestem 170cm 58kg prawie bardzo mało tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2389
CZŁOWIEKU JAKI DRĄZEK I SZTANAG NA BRZUCH?

GO FOR IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4603
ty chcesz tylko brzuch ćwiczyć ? :0 chodzi mi o to, że możesz lepiej zainwestować te pieniądze... ty zaczynasz przygodę z siłownią czy masz już jakiś staż ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy w takim wypadku jest sens trenować?

Następny temat

Dziennik "Beach Boy"

WHEY premium