SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowotwór a ćwiczenia i masa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47
Hej!
Nazywam się Lidka i mam 15 lat Ćwiczę "tak na poważnie" od 2 lat ( siłownia, fitness, kalistenika,ogólne zainteresowałam się budowaniem swojego ciała) ale sport uprawiam odkąd pamiętam.
Wszystko było super i fajnie, widziałam jak "rośnie" tyłek i biko hehe, ale dwa tygodnie temu wykryto u mnie nowotwór.
Z wagi ciała spadłam w tydzień z 60 kg ( mam 178 cm wzrostu ) do 56 kg. W oczach uciekają mi mięśnie, (o tyłku i biko nie wspomnie ) ogólnie trochę szkoda.
Poradźcie mi, czy powinnam zastosować jakąś suplementację? Zmienić dietę? (jestem wegetarianką od 10 lat, ale wszystko było okej).
Czuję też ogólny spadek siły, nie jestem w stanie zrobić połowy serii np. przysiadów ze sztangą, a zmniejszyłam obciążenie do minimum.
Chyba się załamię!!
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47
Dopiero wszesne stadium, 7-dmio centymetrowy zwapniały guz na piszczeli bez obrzęku na skórze, choć widać go przez spodnie. Nie boli, no chyba ze go dotknę. Przymierzam się do zastosowania diety dr Budwig ( oparta na kwasach omega 3 ) opiera się na oleju lnianym. Spróbować nie zaszkodzi a posiłek z twarogiem i wyżej wymienionym olejem na pewno nie zabije :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nikt nie poleci Ci żadnej suplementacji, takie sprawy musisz konsultować z lekarzem który Cię prowadzi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47
No cóż, trzeba będzie pytać. A jak długo mogę liczyć na to ze mięśnie całkowicie nie znikną? Czy odbudowanie formy może zająć choć troszkę krócej niż jej budowanie od zera??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 149 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1206
Co to za nowotwór, ile treningów tygodniowo, 10 lat szamania zielska. Nowotwór wyniszcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47
Kostniakomięśniak w kości piszczelowej, 3 treningi silowe + HIIT, bieganie w weekend oraz jeśli się liczy - jazda konna codziennie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 149 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1206
To jest rak atakujący kości, odpuść trening siłowy i hiit, jesteś dzieckiem, codzienna jazda konna to też wysiłek. Jak długo taki tryb życia prowadzisz. Co jesz w ciągu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 653 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4469
Masakra w tym wieku taka choroba...zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Dokładnie jak wyżej, organizm musi wszystkie siły skierować na walkę z nowotworem, pòźniej forma szybko wròci. Słuchaj wytycznych lekarza , skup sie na wypoczynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi i zyczenia :)

Taki sportowy tryb życia prowadze odkąd pamietam, a w ciągu dnia staram sie jeść od 5-6 posiłków dziennie np
1. Omlet lub naleśniki z bananem lub truskawkami
2. Koktajl np. Szpinakowy
3. Kasza lub ryż, najczęściej z warzywami + do tego jakiś twaróg
4. Kanapka z masłem orzechowym ;)
5. Pieczona marchew z burakami, czasem z batatami

Wiem, ze może nie jest to idealna dieta, jednak mi wystarcza na dobry humor i aktywność fizyczną :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47
Jeszcze zastanawiam się, jeśli uda mi się pozbyć tego choróbska kości, czy powinnam zmniejszyć obciążenia w treningu na dłuższy czas? Chodzi mi o to czy nie byłoby to w jakimś stopniu "zabójcze" dla tkanki kostnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 149 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1206
Tak na oko to może z tysiąc kcal przyjmujesz. A rosniesz i organizm potrzebuje więcej, do tego codzienna jazda konna, treningi w tygodniu i jeszcze wegetarianizm, jak tak się zastanowić to nie wiem jak ty funkcjonowalas do tej pory. Ale piszesz ze się dobrze czulas więc.. W jakim stadium jest ten rak? Jakiś guz początki czy jak, musisz się od lekarza dowiedzieć co do twoich kości i stawów.


Zmieniony przez - KrynasPP w dniu 2016-05-02 16:40:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z głową kości strzałkowej

Następny temat

rozrywający ból łydki

WHEY premium