SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe suple od Burneika Sports

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
No ale z tym starym skladem znajdz Dex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
dexterpro Black Mambe łykasz ??

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
tak wierz 17 latkowi pierdzielony teoretyk ze słaba umiejętnością czytania ze zrozumieniem
mieszanka wybuchowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
No mnie chodzi o to,że zauważyłem iż dexterpro łyka różne "MOCNE" specyfiki w TAK MŁODYM WIEKU dlatego aż strach pomyśleć co będzie za kilka lat z Jego organizmem (szok normalnie) i aż szkoda mi takich młodych w gorącej wodzie kąpanych co tak siebie feszerują...

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedys nie w tym temacie pisałem juz ze dex jest narwany:)

Zmieniony przez - micmil w dniu 2013-10-26 22:47:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Kolego daruj sobie opinie bo nic o mnie nie wiesz najpierw ogarnij podstawy dot. kreatyny i skończ zadawać banalne pytania o suplach itp ... bo to wyklucza cię z udzielania się na mój temat.
Nie biorę żadnych "mocnych zabawek" poza mesomorphem którego z resztą nie jem z treningu na trening co nie zmienia faktu że nie ma to znaczenia bo to moje zdrowie i równie dobrze mogę łykać całe puchy ph a w między czasie zagryzać antkiem i metką
Nie róbmy off-topu na temat "narwanego dexika" który ma 17 lat i goowno wie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
rm_125
tak wierz 17 latkowi pierdzielony teoretyk ze słaba umiejętnością czytania ze zrozumieniem
mieszanka wybuchowa


twoje odpowiedzi na niezawyżonym poziomie też bardzo lubię umiesz tylko mnie krytykować i pyyerdolić od rzeczy, nie rozumiem o co ci chodzi, o co się do mnie doczepiłeś ale jak już ci to powtarzałem nie obchodzisz mnie i nie mam ochoty z tobą dyskutować bo potrafisz tylko rzucać w moją stronę d****ne prowokacyjne pościki czy to w spamie gdzie nie bardzo ktoś się liczy z twoim zdaniem czy innym temacie.
pozdro zbulwersowany dzieciak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A on do każdego się przyczepia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Radio Koksu - Testo

Następny temat

muscle test + lipo rash

WHEY premium