SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe suple od Burneika Sports

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5790
jak nie ma a Robert Piotrkowicz!!!! chociaz co on moze wiedziec jak on sterydow nie bierze tak sie gdzies wypowiadał a ja czytajac jego wypowiedz usmiałem sie jak nigdy!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 410 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10367
powaznie, powiedzial TO?! jesli tak zero respektu dla niego!!!

od 0:49 a tych Kolesi, uwielbiam!

Zmieniony przez - luk81 w dniu 2013-09-03 22:30:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Nawet jak żartował to i tak wszyscy w tych kategoriach wagowych to robią.

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
bbaart
luk81 test leci 250/500 mg caly rok i od czasu do czasu dodatek jakiś . I wk***iają mnie te gatki typu (kpuj ale nie PH! Nikt nie zna dlugotrwalych efektow, a radosnie mozesz sie obudzic z rakiem watraby lub innym swinstwem! Jak juz musisz lykac orale, szamaj to co jest znanne i sprawdzone do wyboru do koloru, od turinabolu, metki, winka, anavaru po clen) bo skutków długofalowych saa też nikt nie zna i nie wie co w tych underach siedzi to jedno g**** na chińskim prochu robione :P A wątrobe zarówno ph jak i saa j**ie dobrze chodzi o orale metylowane


o czym ty bredzisz ? ,a gdzie np byl zbadany OT w lecznictwie , no porocz startu wygranej ekipy DDR na jednej z olimpad w latach 80tych

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
luk81
kupuj ale nie PH! Nikt nie zna dlugotrwalych efektow, a radosnie mozesz sie obudzic z rakiem watraby lub innym swinstwem! Jak juz musisz lykac orale, szamaj to co jest znanne i sprawdzone do wyboru do koloru, od turinabolu, metki, winka, anavaru po clen ^^ a jak juz dorosniejsz do koksu wejdzie na bombke z testa min 7 mcy w roku z mostakmi...PH chvj wielki Ci da, bo nawet te najbardziej 'lightowe typy h-drol mozna brac zaledwie 8 tyg (i tak zalecaja mniej). Jak juz musisz to PH cisnac BRAWN NUTRITION do dostania muscle zone. Jak jestes zawodocem, walczysz w mma to jeszcze rozumiem w innym wypadku za darmo nie ruszaj!


jakie Brawn Nutrition , przecierz to zwykly krzak a nie marka . Radze omijac to szerokim lukiem.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Brawn Nutrition bardzo chwalona firma na zachodzie...przynajmniej ja cxzytam same pozytywy o tej marce...ich atd rewelacja...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
ta w UK zapewne , tam wszystko chwalo , a jak ma sie porownanie to prawdziwych klasowych marek PH to widac roznice. Ja jestem zdania ze na sobie sie nie oszczedza. Jakos do czego mnie to doprowadzilo .

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Klasowych marek ph ?? juz takie chyba nie istnieja...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Wiek 84 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12411
Zaraz ktoś wyskoczy że Dragon h he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
CEL , Neogenica , Arsenal , BCL , jeszcze isnieja , Roberta marke tez smialo mozna do tego zaliczyc. Przynajmniej ma sie pewnosc tego co sie je i to czego sie mozna spodziewac po danym srodku.

Burneika Sports Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Radio Koksu - Testo

Następny temat

muscle test + lipo rash

WHEY premium