SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe BCAA Infinity +9OXO

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160439 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234412
tst

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
oba są ok, zarówno pod względem stosunku ilości do ceny jak i walorów smakowych

co nie wybierzesz będzie okej

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
BCAA Infinity tez sa beda ok, ja sobie sprobuje pewnie bo cena jest kuszaca, chociaz na dzien dzisiejszy najlepiej wypadaja BCAA XXL nutrition
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
BCAA XXL , dobry zapach z puchy smak i rozpuszczalnosc troche slabsza ale itak lepiej jak HP:D

ino niewiem ile to jes 1 miarka?:P wagi kuchennej obecnie nie posiadam a na miarce pisze 10ml zdaje sie

Zmieniony przez - macio09 w dniu 2010-03-30 00:01:51

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
macio09 o jakich bcaa xxl W PROSZKU mówisz?

a jeśli chodzi o Infinity +9OXO... deklasacja cenowa konkurentów

tst droższe z tego co policzyłem, activ bcaa xxl kapsułki może nawet tańsze w przeliczeniu na 1 g czystego bcaa ale tutaj jest niewiele więcej leucyny od pozostałych dwóch bcaa

gdybym chwilę wcześniej dowiedział się o tej nowości...

Zmieniony przez - rush comes w dniu 2010-03-30 11:42:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662
Chyba zakupie te infinity + animal paka, a czy jest jakoś osoba na forum która wytestowała już te bcaa infinity? I jaka opinia?

Pozdrawiam

Możesz zrobić z życiem co chcesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
już mam to bcaa nutri ale w sklepie sfd nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
rush comes

jeśli cena jest taka, jaką podał sołtys na pierwszej stronie - to nie wychodzi taniej od tst

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
źle podał cenę

jedna aukcja jest właśnie taka, 60 zł za pudło wysyłka gratis

inna aukcja - 51 zł przy czym wysyłka kurierem 14 zł, przy jednej puszcze wychodzi 65 a więc drożej ale za przesyłkę płacisz tylko raz nieważne ile kupisz

więc jeśli zamówisz 4 puchy za 10 gram czystego bcaa płacisz 2 zł, w tym bardzo dużo laucyny która jest chyba najdroższa?

Podobnie jest z łowickim, niby kosztuje ok 65 zł z wysyłką gratis , ale wysyłka jest darmowa przy jednym opakowaniu, to tylko taki chwyt polsportu i nie wiem po co to robią.
Jak zamawiam od nich łowickie w cenie ok 52 zł za 1800 gram białka 80% i biorę minimum 2 puchy to za przesyłkę płacę 15 zł tylko raz
a więc 4 puchy to jest 1800 x 4 = 7200 gram białka 80% plus przesyłka 216 zł z groszakami, wychodzi około 0,393 złotego za gram białka

polsport cenowo wymiata a jeśli chodzi o jakość to inny temat, aczkolwiek nie wierzę żeby kłamali podając skład skoro ostrowia i inne białka okazały się prawdziwe

edit: ps. ceny liczyłem wliczając w nią przesyłkę jakby ktoś się nie skumał!

edit2
tst w sklepie sfd 85 zł za 500 gram gdzie mamy 384,5 gram bcaa

bez przesyłki wychodzi 2,21 za 10 gram bcaa

a tak dodatkowo żeby nie płacić za przesyłkę trzeba zrobić zakupy za 400 zł przy przelewie

Zmieniony przez - rush comes w dniu 2010-03-30 12:32:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
rush comes wpisz na allegro xxl nutrition i daj kategorie aminokwasy, znajdziesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odżywki na przytycie z takim metabolizmem?

Następny temat

Dawkowanie supli

WHEY premium