SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa szata graficzna Potreningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24555
Szukałem czegoś innego, MYFITNESSPAL i FITATU - obie mi nie pasują, przyzwyczaiłem się do szybkości i wygody z potreningu :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12201 Napisanych postów 22052 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627693
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5792
tragedia ta nowa wersja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33159 Napisanych postów 23233 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278211
Ok więc gdyby ktoś kto ma jakieś wtyki u tych co robią nowa szatę mógł szepnąć słówko dla poprawy jakości to z tego co już zaobserwowałem są następujące różnice do poprzedniej wersji .

1.nie zlicza kcal i makro w czasie rzeczywistym . Trzeba odświeżyć stronę.

2.nie da się zrobić zrzutu calego jadłospisu

3. Nie ma możliwości wyboru między dodaniem nowego posiłku a dodaniem zapisanego gotowego szablonu .

4. W telefonie jest ok ale Na laptopie W CHROME jak dodaje nowy produkt to linijka do szukania produktu w dużej części jest schowana za całą tabelka i nie widać co się wpisuje więc robię się to intuicyjnie aż do pokazania się produktów sugerowanych do wyboru ..

5. Nie zlicza kalorii po przekroczeniu naszego bilansu ,tzn nie pokazuje o ile przekroczyliśmy dana wartość a jedynie pokazuje na czerwono dane pole . Dawniej było np - 230kcal i - 15 g białka czy tłuszczu


Ogólnie jeśli to zostanie dopracowane to nowa szata będzie na pewno prezentować bardziej profesjonalnie ,coś na wzór płatnych programów i planów dla trenerów czy dietetyków . .Bądźmy dobrej myśli bo z początku zawsze wszystko odstrasza ;)



Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2020-06-25 10:42:54

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2020-06-25 10:44:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22620 Napisanych postów 11151 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356298
Mi w tej chwili najbardziej przeszkadza brak możliwości dodania posiłków z szablonów.

To, że przy dodawaniu produktów do posiłku doszedł kolejny etap z porcjami, też wg mnie niepotrzebnie utrudnia obsługę strony. Dodatkowe klikanie i strata czasu.
Zamiast raz dodać produkt i edytować ilość, to teraz trzeba wybrać produkt, wybrać rozmiar porcji a na końcu i taj edytować, żeby mieć wymagane wartości.
2

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33159 Napisanych postów 23233 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278211
Ghorta
Mi w tej chwili najbardziej przeszkadza brak możliwości dodania posiłków z szablonów.

To, że przy dodawaniu produktów do posiłku doszedł kolejny etap z porcjami, też wg mnie niepotrzebnie utrudnia obsługę strony. Dodatkowe klikanie i strata czasu.
Zamiast raz dodać produkt i edytować ilość, to teraz trzeba wybrać produkt, wybrać rozmiar porcji a na końcu i taj edytować, żeby mieć wymagane wartości.

to akurat jest na plus bo masz gotowe kilka zaokrąglonych do pełnych wartości przykładów natomiast możesz odrazu bez wyboru dać zatwierdź i doda ci produkt z pustym polem gramatury i sam sobie wpisujesz jak ostatnio .tylko pole jest puste a nie że ma na start już 100g .


Brak opcji dodaj szablon to duży minus ale pewnie poprawia tak samo jak zrzut diety ;)


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2020-06-25 11:04:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22620 Napisanych postów 11151 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356298
Dla mnie to minus, bo muszę więcej klikać, a większość proponowanych rozmiarów porcji mi nie pasuje. ;)

Ale możliwe, że innym się spodoba. Jak wrócą szablony i skalowanie przestanue się rozjeżdżać w chrome, to zobaczymy czy da się dogadać z tą wersją.

Ja bym chętnie widziała opcję wyłączenia tego wykresu z postępem. Zajmuje pół ekranu, a nie każdemu jest potrzebny.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5792
najlepszym wyjsciem bylo by to zeby mozna bylo ustawic sobie stara wersje strony tak jak ostatnio na facebooku to zrobili
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940
Widzę, że wszyscy mają ten sam problem - mi najbardziej przeszkadza brak możliwości użycia szablonów i ciągły problem ze zliczaniem kalorii i makro. Stara wersja była o niebo lepsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 687
dzwoniłem do siedziby ale po 16 i nikt nie odebrał więc w piątek zadzwonie do 16 i spróbuje coś się dowiedzieć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o opinię mojego sposobu redukcji, żywienia i ewentualne poprawki

Następny temat

Czy Wy na redukcji jesteście też tacy głodni ? :)

WHEY premium