SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa szata graficzna Potreningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33137 Napisanych postów 23209 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278150
Sprawdzałem teraz na jescze innym telefonie i na innej przeglądarce .i jest dokładnie to samo . Inne wartości w ustawieniach zapisane a inne w dzienniku . .nie mam pojęcia ocb.





Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2020-08-24 17:48:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 959 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31227
Dawno mnie nie było.
Masakra nawet bilansu nie umiem zmienić, za stary chyba jestem.
Dobra monkey już o tym pisałeś.
Ale i tak nie wiem czy to ogarnę


Zmieniony przez - jakub9658 w dniu 2020-08-24 18:01:46

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24555
Nie ma za co :D

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qwertaj Moderator
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 407
monkey22
Sprawdzałem teraz na jescze innym telefonie i na innej przeglądarce .i jest dokładnie to samo . Inne wartości w ustawieniach zapisane a inne w dzienniku . .nie mam pojęcia ocb.
Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2020-08-24 17:48:59


Hejo!

Dodaliśmy aktualizacje, która - gdy ktoś ma wykupiony u nas plan - ustawia bilans w dzienniku zgodnie z tym, co ustalił dietetyk/trener. Widzę, że Twój plan jest już nieaktywny, tak więc mamy namierzony błąd - system nie powinien zaciągać danych dla osób, które nie mają już aktywnego planu ;)

Daj nam chwilę i naprawimy ten błąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33137 Napisanych postów 23209 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278150
Ok.super . Dzięki za szybką odpowiedz .tak kiedyś miałem aktywne plany .pzdr i bez pośpiechu ;)


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2020-08-24 18:45:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 156 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6347
hej. Ja tez mam wykupiony plan ale zdecydowalem, ze ide wlasna droga. Moge prosic o mozliwosc edycji bilansu kalorycznego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
skoczek177
hej. Ja tez mam wykupiony plan ale zdecydowalem, ze ide wlasna droga. Moge prosic o mozliwosc edycji bilansu kalorycznego?

jak chcesz iść swoją drogą to po co Ci plan narzucony? o takie rzeczy musisz pisać do swojego opiekuna przez potreningu, a nie tutaj na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 156 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6347
dostalem w prezencie do redoxa. Ok dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33137 Napisanych postów 23209 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278150
qwertaj
monkey22
Sprawdzałem teraz na jescze innym telefonie i na innej przeglądarce .i jest dokładnie to samo . Inne wartości w ustawieniach zapisane a inne w dzienniku . .nie mam pojęcia ocb.

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2020-08-24 17:48:59


Hejo!

Dodaliśmy aktualizacje, która - gdy ktoś ma wykupiony u nas plan - ustawia bilans w dzienniku zgodnie z tym, co ustalił dietetyk/trener. Widzę, że Twój plan jest już nieaktywny, tak więc mamy namierzony błąd - system nie powinien zaciągać danych dla osób, które nie mają już aktywnego planu ;)

Daj nam chwilę i naprawimy ten błąd.


Działa już :) jest super , dzieki za szybką reakcję :) super robota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qwertaj Moderator
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 407
Hejo!

Usprawniliśmy dodawanie dziennika żywieniowego. Już podczas dodawania produktu jest widoczna wyszukiwarka. Wystarczy wstukać nazwę pożądanego produktu, wybrać go i doda się on od razu do naszego posiłku z domyślną gramaturą. Wszystko jest na bieżąco obliczane i wizualizowane, więc mamy nadzieję, że usprawni to prowadzenie dziennika :)

Oczywiście to nie koniec prac - przed nami nadal masa nowych usprawnień, tak więc trzymajcie kciuki!

No i dawajcie znać, czy wszystko dobrze działa. Jeśli nie - będziemy na bieżąco poprawiać :)





Zmieniony przez - qwertaj w dniu 2020-09-01 15:04:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o opinię mojego sposobu redukcji, żywienia i ewentualne poprawki

Następny temat

Czy Wy na redukcji jesteście też tacy głodni ? :)

WHEY premium