SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa fota Głodzia na masie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14413

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
dzieki dj jestes ok. patrzac z perspektywy czasu to troche zaluje ze wzialem koks bo po pierwsze, za przeproszeniem, gowno mi to dalo, a teraz mozna o mnie powiedziec ze jestem koksiarz, naprawde odpowiednia dieta i trening moga zrekompensowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
mi szkoda byloby kasy na koks ale wygladasz bardzo spox...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byq i tyle moge powiedziec ale i tak musisz wzbudzic w sobie agresje bo jestes za lagodny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
niom wygladasz super!!!i tak jakos twarz troche nie pasuje do ciala(twarz taka spokojna) a MASA to jest hrhr..
za***iscie..

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak kiedys moja babcia mowila "bog nie dal swini rogow bo by bodla" albo kurze rogow..mniejsza z tymwlasnie to jest fajne koleszak wyglada naprawde imponujaca i nie chodzi i sie tym nie szczyci.a nie jak u mnie polowa szkoly.chlopaczki wcinaja mete rozrosna sie troche i mysla ze sa ekstra..bleee.masz soga glodziu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 810 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5882
Gratuluję genetyki - na prawdę

Fotograf, fotoreporter - potrzebujesz PROFESJONALNEGO fotografa??? - [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale nie o to mi chodzi zeby chodzil i nap*****lal ludzi i sie wozil on sam wie o co mi chodz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
to prawda ze jestem bardzo spokojny, nie woze sie po szkole bo po*****, wygladam jak wygladam, do czegos daze, jeszcze tego nie osiagnalem. Nie zalezy mi na tym zeby ktos mnie podziwial ani zeby sie mnie bal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2459
Gratulacje, efekty robią wrazenie ;)

"Za wielką mocą idzie jeszcze większa odpowiedzialność."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

fotka ;d

Następny temat

Nowe foty - MACAVELI

WHEY premium