SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6
Cześć dopiero założyłam konto.Mam pytanie czy kobiety też mogą tam się zapisać na boks?I trenować dla początkujących.I czy można chodzić na treningi np w godzinach porannych czy tylko jest od południa.Jestem z Lipnicy małej i niemam zabardzo jak tam dojechać dojechać może bym dojechala ale wrócić bym nie miała czym bo autobusy niestety o tej godzinie nie kursuja. Dzięki i poZdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 84 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1568
Na boks może zapisać się każdy, nie znam klubów z Twoich okolic, ale jeśli nie ma zajęć porannych w wskazanym przez Ciebie to zawsze możesz poszukać innych, poprzeglądać oferty różnych siłowni, wiele z nich prowadzi zajęcia z sztuk walki dla klientów, sam chodzę na boks w Jatomi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
Trenować boks może każdy trzeba jednak sprawdzić gdzie jest jakaś sekcja treningowa i w jakich godzinach mają zajęcia.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6
Dzięki ☺
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol w okolicy lewego żebra.

Następny temat

Plan FBW dla początkującego

WHEY premium