SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Novothyral 75

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 708
Melanotan 2, warto czy lepiej nie dotykać tego? Z opalaniem mam masakryczny problem. Mam duże problemy z opalaniem się. Raczej nigdy nie byłem nawet jako tako opalony, nawet gdy na solarium 3-4 razy w tygodniu przesiadywałem ;) Jak to brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 708
Melanotan już rozkminiony (warto!), ale mam pytanie z innej beczki. Na pewno niektórzy z Was biorą testa non stop, bez odbloku. Pytanie ile wbijacie? U mnie cały czas idzie 250 co 5 dni. Zwiększyć? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
To zalezy od celu i od tego czy cos jeszcze idzie oprocz testa.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 708
Chodzi mi tylko o sam test. Chcę na nim jechać cały czas, bez odbloku. Na razie niemal 3 lata i nie chcę tego przerywać. W międzyczasie biłem też Masteron przez 12 tygodni. Pytanie ile mogę wbijać tego testa? 500 mg co 5 dni będzie chyba dobrze? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Lepiej rozbić na 2 iniekcje w tygodniu
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 708
HCG - jak często i ile, będąc cały czas on?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Nie uzzyskasz odp na to pytanie. Schemat HCG trzeba dobrać pod siebie. Ja praktykuje od lat co 3ty 5k/rozbite na 2x pon/czw. Ktoś inny napisze że bije 500iu co 3/4/5/7dni, dużo modeli podawania hcg, praktyka.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 708
Po ponad 2 latach on, hemoglobina powyżej normy. Co z tym fantem zrobić? Czytałem, że warto krew oddawać ale przecież gdy powiem, że biorę testa, to lekarz mnie do tego nie dopuści.






Zmieniony przez - Arek6 w dniu 2022-12-22 20:29:42

Zmieniony przez - Arek6 w dniu 2022-12-22 20:30:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94734 Napisanych postów 364718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669885
nie wiele mozesz zrobić
upusty , wiecej wody pić suplementować nattokinase
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 708
Na upusty, to chyba musi skierować hematolog? Czy sami to robicie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie mety inj

Następny temat

T3 + prop

WHEY premium