SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Novothyral 75

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Jak wejdziesz w wysoka nadczynnosc to TSH bedzie wyzerowane, ja przy 1 tbl novo 100 mam Ft3 4,91, ft4 1,16 przy TSH 1,170

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 708
TSH samo mi ruszy, gdy odstawię to za 2-3 miesiące czy raczej pomoc endo będzie do tego potrzebna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Jak zmniejszysz dawkę novo to powinno ruszyć, dziwię się ze robisz po swojemu gdy uzyskałeś od nas info jak brać.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 708
Oczywiście, masz rację. Przejrzałem te kilkanaście tematów z Novothyralem i T3 na tym forum, zauważyłem że niektórzy znacznie większe dawki biorą i pomyślałem "trzy trzeba brać aby ok 50uq T3 wyszło". Najwidoczniej byłem w błędzie. Koleżanka już mnie straszy, że do końca życia będę jechał na novo. W każdym razie, dawka zmniejszona, w poniedziałek-wtorek zrobię kolejne badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Tarczyca sama powróci do homeostazy
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 708
Aleks
Tarczyca sama powróci do homeostazy


Zmieniłem kilka dni temu novo na czyste T3 uq25, no i dziś zrobiłem badanie. Zostawić czy jakoś to zmniejszać, norma niewiele przekroczona. Biorę jedną tabletkę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94741 Napisanych postów 364723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669905
Bardzo dobry wynik
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Okolice gornych widelek to jest to co chcemy osiagnac
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 708
A kto próbował pić/jeść sodę oczyszczoną przed treningiem? Jak długo, jakie efekty, jakie skutki uboczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
W jakim celu ta soda?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie mety inj

Następny temat

T3 + prop

WHEY premium