SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nogi i ich długość

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 39132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
Jakie tam apetyczne...chudziutkie patyczki


Pozdrawiam
Głosiu


Ashes to ashes, dust to dust

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4238 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7288
No właśnie , a to przeciez modelka roku czyli powinna być jakimś autorytetem, wzorem w dziedzinie urody. Jej nogi są przydługie, przychude, jednym słowem nieproporcjonalne...
Swoją drogą to dziwne ,że nikt nie zajął się wyliczeniem "idealnych" proporcji nóg do ciała (ludzie zajmują się czasem takimi dziwnymi rzeczami,że myślałam ,że i to zostałao obliczone ) Słowo "idealne" oczywiście celowo wzięłam w cudzysłów bo jak widomo ilu ludzi tyle ideałów

****************************
Kiedy nie ponosisz sprawy -
nie ma sprawy.
****************************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
Myślę że są kanony proporcji, ale moze byc ich kilka...
Inne dla modelek...inne dla zapaśniczek itd

Podejżewam że na ten temat mogli by sie wypowiedzieć malarze, rysownicy itp...


Pozdrawiam
Głosiu


Ashes to ashes, dust to dust

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Heh, Vwronko od czasu do czasu można dać jakiś znak życia, żebyście nie zapomnieli o poczciwym Si2

As always, victory finds a hundred fathers but defeat is an orphan. Never confuse a single defeat with a final defeat !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miło nam niezmiernmie, ale czemu to się dzieje zawsze wyłącznie w kontekcie jakichs częsci damskiej anatomii ?

/ A tak w ogóle to czemu ja się dziwię - sam tak mam /

Pozdrawiam, Tyka.

*** Utyłem w Fitnessie ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
No więc właśnie

As always, victory finds a hundred fathers but defeat is an orphan. Never confuse a single defeat with a final defeat !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dione- sorry, ale na co Ci znać te proporcje o ile istnieją? Czas tracisz. Chłopaka wymiary dziewczyny interesują tyle, co ją ile on wyciska na klatę. Liczy się efekt wizualny. Weź daj sobie spokój z tymi liczbami. I co Ci da patrzenie na nogi innych lasek? Urosną Ci, zmaleją etc od tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
EEE tam wklejacie jakieś anorektyczne bazyliszki...może i fajnie takie kości na zdjęciach wyglądają ale....Salma i tak jest najlepsza...


członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Ona jest....strrasznaa (nieproprcjonalna)

artystyczny leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
>>Doradca w dziale Suplementacja<<

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do tej karoliny to szok!!! o mój Boże gdzie ona ma mięśnie? no ale tak to jest w swiecie modelek, a wczoraj ogladałam na Planete program,którego tematem była ewolucja seksapilu u kobiety, no i stwierdzili, że od poczatku lat 90 wyznacznikiem piękna stały się szkielety, no i zwrócili uwagę na bezsens takiego kanonu piekna, a to wszystko przez to, że kreatorzy mody lubują się w chłopięcych sylwetkach! bleeee...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grasiczku kochany...

Następny temat

Pryszcze

WHEY premium