SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No to na mnie kolej

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7539


kwiatuszek


loko

loko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jest nieźle-tak trzymaj,a co do dietki-to popracuj nad nią

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
staram sie ale statnio patrzac na moje ulubione zrodlo bialeczka tj gotowanego kurczaczka kupilem 4 kg kurczka i efekt taki ze oddalem wszystki bo smierdzialy chlorem Mamuska na zapach taki na sama mysl dostaje wymiotow jak mi miala przygotowac wiec narazie musze cos innego znalesc albo innego wiarygodnego sprzedawce. Wiec od dzisiaj miesa w TESCO juz nie kupie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
więcej masy Ci potrzeba.
A kwiatuszek jest bardzo...

Piotr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale dupcia fiu fiu


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jestes idealny ale fajnie wygladasz. Brzuch masz kiepski, zreszta podobny do mojego choc ja jak mocne sie napne to widac mi kaloryfer:) Laska spox:)

Pozdrawiam...
GG:477467
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko masz panienke ( ile ma lat ? ) noo ty tez cos tam prezentujesz ale nic rewelacyjnego jak na 2 lata treningu .............

pozdro 3m sie !

"""""No Women No Kids """"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
Fiorek jak sie napne to na odleglosc tez widac ale przez fleszza zAparatu czar prysnal CO do pany to jest w moim wieku. A co dwoch lat cwiczen to jak bys czytal od poczatku posta to wiedzial bys ile w tym bylo cwiczenia ale ie twierdze ze to sa dobre efekty napewno mozna duzo wiecej ale tak to jest jak sioe wogole diety nie trzyma No i zbytnio kasy na odzywki niema (chociz co jakis czas cos fajnego kupuje ale przykladowo bialo mialem raz i zjadlem zaaledwie 100g bo mi zoladeczek po nim siadal a o odzywkach megavbola nie wspominam bo po jedej porcji mialem chyba w sraczce wiecej strat niz zysku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoX misiosz :) czytalem calego :) ale 2 lata to 2 lata ( cghodzi mi ogolnie ze sam napisales ze juz 2 lata temu zaczynales cwiczyc ..... noo i sam teraz widzisz ze warto cwiczyc systematycznie ) bo zle nie wygladasz w twoim wieku to 80% ziomkow to 55 kilogramowe "suchary" .........
ale widac na pierwszym foto ze "nie znasz" cwiczenia martwy ciag.....


ps. megabol to KAŁ .. w tych "odrzywkach" ( chodz to go*** a nie odrzywki ) sa skorupki jajek i inne takie elementy :)




pozdrawiam !!!!!!!!!

"""""No Women No Kids """"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
wlasnie od 3 tygodni je poznalem do tad nie robile bo wszyscy mi to odradzali ale jakos sie przemoglem i fajna sprawa to cwiczonko. A co do systematycznosci to zeczywiscie wazna rzecz po krotkim czasie widzialem niezle postepy jeszxcz etraz musze jakos powoli do trzymania jakiejs diety sie przyzwyczaic i bedzie niezle. przynajmnej mam taka nadzieje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RAMIĘ

Następny temat

Moje Zdjęcia

WHEY premium