SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niunia1108 / Co z tą jędrnością?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9403

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
owoce to słabe źródło węgli

a brzuch bardzo dobry i przesadzasz

skóry nie wygryziesz i ona tez nie zniknie

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niunia jaki jest właściwie Twój problem? Chcesz zrobić kratę czy pozbyć się nadmiaru skóry?

Zróbmy tak: zmierz, np. cyrklem, grubość fałda tłuszczowo-skórnego na wysokości pępka. Po prostu zbierz fałd pomiędzy palec wskazujący a kciuk i podaj tu jego grubość w milimetrach

Na moje oko masz bardzo ładny brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 605
Chcę się jak najbardziej pozbyć nadmiaru skóry....
dziękuję za komplement

Żeby zmieniło się nasze życie musimy najpierw zmienić samych siebie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Zmierz fałdę

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 605
25mm

Żeby zmieniło się nasze życie musimy najpierw zmienić samych siebie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niunia przy 25mm fałdzie na brzuchu ciężko mówić o nadmiarze skóry, bo to jednak jest sporo tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 605
kurde miało być 15 mm ...., wiem, że mam tłusty brzuch ;/

Żeby zmieniło się nasze życie musimy najpierw zmienić samych siebie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj... Te 15mm to bardzo ładny wynik, nie masz tłustego brzucha

Trudno się nam trochę dogadać, więc powiedz mi, dlaczego uważasz, że masz za dużo skóry? Jak wygląda Twój brzuch kiedy siedzisz, stoisz, pochylasz się?

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-11-02 18:13:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 605
Kiedy siedzę lub się pochylam wisi mi fałdka, kiedy stoję prawie jej nie widać.... Ja sądzę, że to nie tylko skóra, ale i tłuszcz;/

Żeby zmieniło się nasze życie musimy najpierw zmienić samych siebie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc teraz pytanie: co chcesz z tym zrobić? Bo jeśli pozbyć się tego tłuszczyku (IMO byłaby to zmiana wyłącznie kosmetyczna), to musisz ustalić konkretną strategię działania.

I może będziemy mogły Ci w tym pomóc

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-11-05 11:32:17
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witamy w dziale dla pań

Następny temat

Sporty walki

WHEY premium