SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niunia1108 / Co z tą jędrnością?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9404

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 605
moim jedynym źródłem węgli są owoce..
już kiedyś maglowałam ten temat... wzoruję się na diecie tłuszczowej Radka Słodkiewicza...
Nie jestem ani chora, nie mam żadnej anemii czy coś w ten deseń.. Nie mam problemów z siłami... Co więc jest takiego rażącego w tym., co jem?

Żeby zmieniło się nasze życie musimy najpierw zmienić samych siebie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
z dieta to to ma wiele wspolnego mimo wszystko
za to ma niewiele wspolnego z celem ktory chcesz osiagnac :)

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 605
Ponieważ?

Żeby zmieniło się nasze życie musimy najpierw zmienić samych siebie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
śniadanie:
banan
jabłko
serek feta 135g

//gdzie masz zdrowe tłuszcze i warzywa?

II śniadanie:
makrela w galarecie 200g
serek wiejski 200g
wiórki kokosowe 20g

//Jeśli to posiłek przedtreningowy, to daj źródło ww, choćby jabłko.

Obiad- po siłce
Jabłko 100g
Mięso z piersi kurczaka bez skóry 200g
Kolacja:
twaróg półtłusty 125g

//Tłuszcz i warzywa.

Teraz już wiesz? To nie ma być rozpisanie samych źródeł białka. Napisz wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
od jakiego czasu juz tak jesz?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 605
Warzyw w dietę nie wpisuję a jabłka (po pół) jem na każdy posiłek... Przed treningiem jako zamiennik jabłek wcinam brzoskwinki lub 150g winogron... A powiedz mi czy uważasz, że podniesienie kaloryczności o 500 kcal może mi wyjść na lepsze? Bo z tego co czytam, jak na mój trening, powinnam dostarczać ponad 1500 kcal a ja obecnie jem jakieś 1100... próbowałam podwyższać na 1300 ale tyłam;(

Żeby zmieniło się nasze życie musimy najpierw zmienić samych siebie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 605
Seewy- od kilku miesięcy mam podobna dietę, z tym, że od jakiegoś miesiąca nie jem prawie węgli.....

Żeby zmieniło się nasze życie musimy najpierw zmienić samych siebie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 268
Spróbuj robić ćwiczenia na głębokie mięśnie brzucha. Wybierz się na pilates, mojej dziewczynie to bardzo spłaszczyło brzuch, bez rozbudowywania mięśni górnych. Pilates ma kilka zasad jakie pozwolą Ci pracować nad brzuchem nawet podczas zwykłych, codziennych czynności :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4658
dobrze chodziło o to aby skupic się na cwiczeniach aerobowych, mniej na siłowych a co za tym idzie, bazowac na cwiczeniach typu rowerki, bieżnie tego typu sprzęt. Wszelkie cwiczenia typu zgięcia tułowia w przód, skretoskłony sa również potrzebne dla wzmocnienia mięśni oraz ich rozwoju, ale samymi cwiczeniami siłowymi nie osiagniesz extra brzucha do tego potrzebna jest odpowiednia dieta oraz duży nacisk na aeroby. 2 sprawa nie wykonuj cw na mięśnie brzuch a zobciążeniem ponieważ poszerzysz znacznie talię w szczególności przy cwiczeniu mięśni skośnych brzucha. Od czassu do czasu mozna wykonywac cwiczenia zcieżarem na prosty mięsień brzucha ale tylko wylacznie od czasu do czasu, dodatkowo wykonuj zgięcia tułowia w tył na laweczce aby angażowac prostowniki grzbietu oraz czworoboczne lędzwi dla rownowagi, aby postawa byla prawidlowa oraz zabezpiecza przed kontuzjami tułowia w szczegolności kregosłupa :)pozdrawiam

Nie uwazales co robiles - teraz rob co uwazasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 605
bardzo dziękuję za rozszyfrowanie ;)
tylko wiecie co ?! Ja to wszystko wykonuję! Po każdym treningu siłowym wskakuję na rower lub orbitrek...i jadę nawet 40 min... ponadto po każdym treningu wykonuję setki brzuszków (zwykłych)- raz w tygodniu z ciężarem, a także przynajmniej jedno ćwiczenie na mięśnie boczne .. i d*pa blada.. nadal nie jestem zadowolona;(

Żeby zmieniło się nasze życie musimy najpierw zmienić samych siebie!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witamy w dziale dla pań

Następny temat

Sporty walki

WHEY premium