SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitro II + KreAlkalyn + Glutamina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
podaj cos wiecej niż tylko wiek i ilość cykli?
jakie doświadczenia z poprzednich, przerwy pomiedzy nimi itp?
to sprawi że właściwie można bedzie dobrać supl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 514
ja tam bym cos jeszcze dokupil np:białko (gainer,bulk) zakladasm ze masz braki w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 207
mierzę 189cm ważę 79kg, nie 4 cykle tylko 3 cykle i to były cykle po 1 miesiącu jeden. Przerwy miezy nimi wynosiły około 1,5 miesiąca. Wyciskam 80kg ale chciałbym w te 6 miesięcy wyciskać minimum 100kg. czekam, a co do XP to myślę że jeszcze nie. Jeszcze troche poczekam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 638 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6575
no tak poczekasz do xp a do nitro nie czekasz? gz...
cykle po miesiacu to lipa,kreta nawet sie pewnie nie rozkrecila albo dopiero zaczynala...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 638 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6575
a to ile bedziesz wyciskal zalezy od predyspozycji,diety,supli etca nie tylko od prochow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
czlowieku takie wyniki taki staz i takie suple?zastanow sie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2634
j/w, nie baw sie w Kubice

Smoke some chronic nigga ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
heh kubica...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 207
czyli że co za mało wyciskam jak na ten staż, za mało mam w bicu ? może pomówmy o wzroście ? :/ więc co mam zrobić brać te Nitro czy np narazie KA, Glutaminę i dextrozę ??????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2634
chodzi o to żebyś wyluzował z tymi suplami, kulturystyka(moze to za mocne slowo) to nie tylko faszerowanie sie masa prochów ;) kup se aminokwasy ew. gainera do uzupelnienia diety i bądz cierpliwy

Smoke some chronic nigga ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainery czy białko + carbo

Następny temat

Ostrowia raz jeszcze

WHEY premium