SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitro Caps + Beta Alanine jak brać?

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3962

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1511
Witam zakupiłem właśnie te dwa specyfiki:P
W instrukcji piszą że Nitro 2 razy 4 i ala 1 raz 4
Zastanawiam się czy nie lepiej wziąć 8 kap Nitro przed bo wychodzi i tak 3 gramy argininy tylko:) Alanine będę brał chyba normalnie 4 przed i powinno być ok.
tylko nie wiem jak w DNT ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Beta-Alaninę bierz w DT i DNT
Nitro Caps tylko w DT

i będzie super

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1511
ok tylko pytanie:P czy brać te 8 przed a po już nic? czy może walnąć jeszcze ze 4 po Nitro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Ja w Twoim przypadku stosowalbym tak
DT
Przed treningiem 4caps Beta Alaniny + 8 caps Nitro Caps
Po treningu 4 caps Nitro Caps
DNT
W ciagu dnia 4 caps Beta Alaniny

Oczywiscie mozesz mniej mozesz wiecej , najwazniejsze pory stosowania tych specyfikow to przed i po treningu.
Pozdro

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1511
Właśnie tak samo teraz pomyślałem :) dzięki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Spoko , ciesze sie ze moglem pomoc
Pozdro

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1511
Wczoraj miałem 1 trening na tych środkach:d szczerze to bałem się trochę, że nie podziałają bo brałem już różne stacki na beta alaninie i nie tylko;) a tu jestem miło zaskoczony;) Mrowienie mocno odczuwalne i pompa po nitro elegancka:) o jakości może świadczyć to, że dopiero co byłem na cyklu z mesomorphem i powiem , że bo Nitro i Beta Alaninie lepiej mi się ćwiczy:) Oby tak dalej panowie z Activlabu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 416
Pitbull wiesz może coś na temat konkursu NITRO na FB?, wygrałem i do tej pory niewidać kuriera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Nitro z FB pojechało pocztą, także na pewno z końcem tygodnia będzie w skrzynce

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Krisstiano czyli jest pierwsza opinia , i jest ona pozytywna
W takim razie zycze duzych przyrostow na cyklu

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1511
Jutro może będzie druga. Trener z siłowni dostanie swoją porcję ode mnie:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fat Burnery - pytanie

Następny temat

Muscle Up Protein

WHEY premium