SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niskokaloryczne śniadania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Seewy nie masz racji ,a co jesli ktos z bfs 20% chce dojsc do 7% bez efedryn(ktora i tak wiele pomaga) i saa/ph ?? Kazdy jest inny kazdy ma inne potrzeby ,dieta taka latwa znowu nie jest(bardzo zalezne od danej osoby)
rozumie ze nie kazdy musi z kartka i kalkulatorem diety ukladac,ale kazdy ma inne cele i jest inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 603 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9405
Ja nie wyobrażam sobie jedzenia chleba razowego bez posmarowania go masełkiem lub margarynką!!! A co do żywieckiej to jest mniam i też z niej nie zrezygnuję, zwłaszcza, że się nie odchudzam!! Od czasu, do czasu można, co?

To co jam mam dodać do tego jogurtu naturalnego , płatków i otrębów żeby nie było tak beznadziejnie bezbiałkowo (jak to podsumował Tyka)??? Tylko mi nie mówcie, że żywiecką!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
marthullka - serek wiejski

qazar - ale my tu mowimy przewaznie o dietach dla normalnego czlowieka - badz tez dla kogos cwiczacego amatorsko kulturystyke - nie potrzeba tutaj wielkiej filozofii....
a jak ktos chce schodzic ponizej 7% bez zadnego wspomagania...to zycze powodzenia chociaz moze jest w tym 1% populacji ktora ma swietna genetyke do tego sportu i wtedy moze mu sie z pomoca boska uda

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
akurat zejscie do 7% bfs mozna zejsc bez saa/ph ,wiesz nie mow za ogol bo sa osoby ktore maja takie cele i w tedy dieta dla nich polaczaona z treningiem to podstawa ,pozaty nie musi to byc 7% moze byc 16% np. dla kobiety ,a ktora ma braki genetyki ,dieta to podstawa i wszystko zaczyna sie odniej, ja nie mowie by dac sie zwariowac,ale jedno nie zmienia faktu czy chcesz mase czy rzebe dieta jest wszystkim ,wszystko jest niczym bez niej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
dziekuje qazar za wyjasnienie mi czym jest dieta
nie o to mi chodzilo ale ok...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Widze ze nie zrozumiales przekazu chcialem powiedziec ze w niektorych przypadkach ,jedzenie wybranych prodkotow ,liczenie kcal jest bardzo wazne ,a zejscie do odpowiedniego poziomu wymaga nie lada wiedzy ,aby oszukac organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
w BARDZO niektorych przypadkach
nie bywam w odzywianiu za czesto...ale z tego co pamietam, to nawet za dawnych czasow nie bylo pytan jak zejsc do 6%...do takiego stanu to raczej chca zejsc tylko zawodowcy a oni wskazowek co do diety nie potrzebuja tutaj wiekszosc chce, zeby 'to fajnie wygladalo...'... szesciopak i te sprawy

nie wiem, moze nie zrozumiales mojej pierwszej wypowiedzi (mozliwe, bo dosc pokretnie napisana) - chodzilo mi o to... ze nie przesadzajmy, z siedzeniem na dieta, liczeniem wszystkiego dokladnie itd... to ma byc tez troche zabawa a takie liczenie moze tylko zniechecic

Zmieniony przez - Seewy w dniu 2005-01-26 22:00:19

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Wierz mi sa takie osoby i nie sa to zawodowcy ,tez tak uwazam ze nalezy podchodzic lightowo ,ale np. ja jam doyc wydumane cele i siedze caly czas i optymalizuje swoja diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
hmmm jestes endo? ekto?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Powiedzial bym ze ciezko u mnie z zucaniem kilogramow jak i ich zdobywaniu(masa miesniowa),osoby sie takie nazywa osmotykami,czyli bardzo szybko sie otluszczajcymi,acz z odpowiednia wiedza i zaprciem mozna z tym walczyc a obecnie ustawiam diete na maxymalne odtluszczeni ,moj rekord 8% zobaczym czy uda sie zejsc nizej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna - co jeszcze?

Następny temat

Pocenie się

WHEY premium