SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niskie hormony depresja calkowity brak libido

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
Blaszkaa87, rada ode mnie - odstaw drób. Spróbuj nie jeść żadnych produktów drobiowych a w szczególności tych z indyka
i zobacz czy samopoczucie zacznie Ci się poprawiać.
Miałem styczność z kilkoma przypadkami wysokiej wrażliwości na hormony którymi faszerują drób.
Przykład: u ok. 60cio letniego faceta wywala znikąd gino. Jest podejrzenie nadczynności i ew. nowotworu - fura badań i schiz.. a okazuje się że sprawa jest banalna.
Ulubione faszerowane koksem i zapodawane w dużej ilości indyczki rozpieprzyły gospodarkę hormonalną... po odstawieniu wszystko wraca do normy. Polecam spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2439
Dzieki za rade

Trening czyni mistrza!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10576
Wypróbowałbym kilka supli na Twoim miejscu:
- Booster Testosteronu np. Animal Stak, Ripped Freak
- Tyrozyna
- 5 HTP

2 ostatnie w dużym skrócie poprawią Twoje ogólne całodniowe samopoczucie, dadzą Ci euforie, dzięki której nie będziesz się dołował. Po odbloku tym się uratowałem - sprawdzone, działa świetnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1364
Odświeżam, bo mam podobny problem.
Może pomożemy sobie nawzajem.

Coś się u Ciebie zmieniło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2439
Witam panowie problem powrocil znow bol jader i znow wszystko sie sypie bylem u urologa i na usg mam powiekszone najadrze (własnie to mnie tak boli) ale lekarz powiedzial ze to niejest zapalenie tylko stan po i tak juz musi zostac bo nic sie z tym nie da zrobic o dziwo libido jest teraz jako takie ale suty znowu tak napierdzielaja ze masakra juz niewiem co dalej z tym robic. Gdybym mial juz dzieci to przeszedłbym na syntetyczny testosteron i pierdzieli te jaja niech znikaja :(((( W przyszlym tygodniu dzwonie do lekarza od usuwania ginekomasti bardzo popularnego na tym forum i umowie sie na usuniecie zeby miec z tym spokoj raz na zawsze pytanie tylko czy nie odrosnie ?

Trening czyni mistrza!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 186 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5540
Nie odrosnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2439
witam odswiezam temat po 2 latach, problem dalej wystepuje tylkk tylko ,ze psyche wyprowadzilem na prosta ale ze skutkami niskiego testo wlacze dalej. Udalo mi sie to tak dociagnac ze w ciagu miesiaca uurodzi mi sie syn.Leczenie polegalo na przyjmowaniu clotibegytu doraznie i ostremu treningu na slice, byl to trening typowo silowy wolne ciezary mala objetosc i duzo snu. Ciqgle dokuczlo mi brak libido ,ale najwazniejsze byko splodzic potomka zanim zacxne cos brac przypomne ,ze jestem po zapaleniu jader.Aktualni3 nie chodz3 na silke i nie biore zadnych lekow juz od bardzo dawna. Bylem dzisiaj u endo zeby w koncu cos ruszyc z tym testosteronem ,ale znowu zalamka, bo z tymi lekarzami to masakra jest, przepisal mi omnadren strzal na 3-4 tyg, z tym ze mowi zebym zaczol o 4 a ewentualnie pozniej badanie i zwiekszenie czestotliwosci iniekcji i do tego raz na 3 miesice bedzie mnie odblokowywal clostibegytem, zeby zachowac plodosc i wlasnie zalamka tego powodu,bo on nie uznaje hcg. mam przepisane 15 strzalow omy i 9 opak clostibegytu moje wyniki z teraz to

testosteron 305 norma od 260do 1593
estradiol <20 norma <56
prolaktyna 6.8 norma od 2.5 do 17
lh 5.71 norma od 0.8 do 7.6
fsh 7.56 norma od 0.7 do 11.1

co byscie zrobili teraz na moim miejscu, tylko nie piszcie nic w rodzaju niech prowadzi cie lekarz, bo lekarzy to ja mam dosc. Ewentualnie jakie igly i strzykawki potrzebuje do testo i jakbydcie to bili oraz czy jeat jaki kolwiek sens bez hcg?




Zmieniony przez - Blaszkaa87 w dniu 2017-10-18 15:31:49

Zmieniony przez - Blaszkaa87 w dniu 2017-10-18 15:47:55

Trening czyni mistrza!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2439
i jeszcze mam pytanie da sie podzielic ampulke omnadrenu na pol tak zeby wbijac co 10 dni 125 mg zamiast 250 co 20 dni i jak to zrobic? zostawic w strzykawce? zmieniac pozniej igle? jak przechowywac?

Trening czyni mistrza!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Blaszkaa87
i jeszcze mam pytanie da sie podzielic ampulke omnadrenu na pol tak zeby wbijac co 10 dni 125 mg zamiast 250 co 20 dni i jak to zrobic? zostawic w strzykawce? zmieniac pozniej igle? jak przechowywac?



po takim pytaniu to kup sobie tribulusa to krzywdy sa nie zrobisz

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94547 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
zostaw w strzykawce , tylko nie z gumowym tłoczkiem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clen po mecie?

Następny temat

jak rozpisac

WHEY premium