SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niskie bardzo libido enan 250

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 195 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3165
Rozwiń czy niskie libido rozumiesz przez brak chęci (i to masz właśnie na myśli) czy problem ze wzwodem mimo poważnych chęci?

Bo już może pora na mostek (na HCG najlepiej) i miesiąc treningu rekreacyjnego.


Zmieniony przez - ZS84 w dniu 2021-08-12 10:15:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 728
Powiem ci tak jeszcze miesiąc temu jaka laska nie szła myślałem że ja smyrne a o mojej kobiecie wgl nie wspomnę drobny gest wystarczył teraz proste kobieta się pyta czy już się jej nie podobał czy co ciężko go postawić na nogi a jeśli się uda to nie możliwe jest dojście bo zaraz mieki i tyle dalej chyba nie muszę opisywac.

Chłopie jaki mostek z tego co widzę są tu ludzie którzy są non stop na bombie pisałem że wale HCG ed5 cały cykl przyznam się mój w zeszłym roku byk bez tego ale teraz to całkiem inny cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 195 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3165
Jak miesiąc temu nie miałeś tego problemu a jak piszesz wprost przeciwnie, lecisz tym samym schematem od 5 miesięcy to hormony były na podobnych poziomach i objawy pojawiłyby się wcześniej. U mnie osobiście HCG cały czas się nie sprawdza i lepiej czuję się dając raz na 4/5 tygodni w jednej (5000 j.), dwóch dawkach. Jeśli dajesz 1000 j. HCG na jednorazowo to spróbuj dać 2500 j. i za trzy dni znowu, może odczujesz różnicę.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Zmień na jakiś czas na mixa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 728
Okej próbuje zamiast HCG 500j ed5 1000j ed3 zobaczymy

Czemu mix jeśli mogę wiedzieć ? Zmieniłem enan na propa 100 ed2 i wydaje mi się że coś się zaczyna poprawiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
E-lite ma rację, możesz spróbować zmienić estr i w twoim przypadku właśnie Mix by się dobrze wpasował w twój cykl tym bardziej że po propie odczówasz poprawę i Mix będzie wygodniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 728
Odgrzewane kotleta
Waliłem 250 enan ed4
Od tygodnia prop 100 ed2
HCG 1000iu ed7

Libido brak
Badania z dzis

Estradiol 151
Prolaktyna 7.3
Progesteron <0,05 ng/ml
Kortyzol 8,7 µg/dl

Ostatni raz dwa tygodnie temu było brane
1/2 cab
1/2 exe
Od 4 dni proviron leci 75mg co dziennie

Jak myślicie pany ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94877 Napisanych postów 364874 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670320
Wrzuc widelki do badań
Jak morfologia ?ciśnienie,puls,tarczyca,lipidogram ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 728
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 201 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2594
Jakieś te morfo dziwne. Hematokryt i hemoglobina wywalone a krwinki czerwone w normie :D pomysł nas upustem krwi. Estro masz do zbicia przynajmniej dwukrotnie. Infekcji nie było jakiejś ostatnio, bo masz leukocyty podwyższone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakoś leków undergroundowych

Następny temat

T3 a dzieci.

WHEY premium