SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieudany odblok, brak libido i humoru

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 296

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 302 dni Przeczytanych tematów 42
1. WIEK: 23
2. WAGA: 71
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps: -
-klatka: -
-udo: -
-talia: -
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2lata
6. DIETA: -
-białko: -
-węglowodany: -
-tłuszcz: -
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: prop
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: prop
11. POZIOM BF%: 18
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: male zakola
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

Witam z góry chciałbym powiedzieć, ze teraz rozumiem jak bardzo głupio zrobiłem,nie zaznajamiając sie z tematem/kontaktujac sie z osoba ktora ma prawdziwe pojecie na ten temat. Tak, doradzal mi „ziomek” , ktory cos tam kiedys bral. Niestety tez z mojej naiwnosci ze wszystko bedzie wporzadku, nie zrobilem badan przed cyklem.
Rok temu w okolicach sierpnia bylem na propionacie 1ml e2d (mialem propa dna 100mg 4x10ml) . Hcg (5000ui podzielone na 4 strzaly co dwa dni) poszlo góra 4 dni po ostatnim strzale (powinno pojsc z ostatnim? Bo juz wtedy przed hcg gdy prop sie skonczyl, bylem po prostu smutny) , po hcg poltorej paczki clomidu 50mg dziennie. No i teraz przychodzi czas gdy zauwazylem ze moje jadra same w sobie moze nie do konca sie skurczyly, ale moszna juz tak, oonkretnie sie skompresowała.Mysle ze mam stany depresyjne( 0 pozytywnych mysli, nie mam libido a penis czuje ze nie dziala poprawnie, mimo ze czasami budze sie z namiotem. Dlaczego tak pozno zauwazylem efekty uboczne nieduanego odbloku? Przez palenie marihuany, która dawała mi to poczucie szczescia. Zależy mi na naprawieniu zdrowia. Czy powinienem wykonac teraz odblok? Jezeli tak to jak i ile czego? Czy 10000ui hcg i paczka clomidu dadza rade? Czy potrzebuje tego wiecej lub czegos jeszcze. Czy myslac o cyklu w niedalkiei przyszlosci, powinienem pierw sie porzadnie odblokowac (6msc) czy, tez moje problemy beda do naprawienia, jezeli teraz wskoczyl bym na kolejny cykl prop/cypionat? Dodam ze przed tym feralnym cyklem moje libido bylo ogromne,(tłukłem niemca po kasku wiecej niz na cyklu). Jezeli cos jest niezrozumialego, pytajcie,doprecyzuje.








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94644 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
tylko że badania są całkiem ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 302 dni Przeczytanych tematów 42
Lodzianin1
Czy może to sprawka kortyzolu, którego nie ma na badaniach? Czy sama atrofia jąder nie ma takich skutków na mnie jak osłabione libido, słaby wzwód jezeli do niego wgl dochodzi, a nie jest łatwo? Jak zaatakowac atrofie jąder(jak leciec z hcg i czy clomid tez?)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rHGH Pharma Med i testosteron

Następny temat

Odblok po enanie

WHEY premium