SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nietypowy problem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1119

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

25

Waga

84

Wzrost

178

Cel treningowy

Poprawa sylwetki

Staż treningowy na siłowni

0

Uprawiane inne sporty

brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

ławeczka,wyciąg,gryfy łamane,hantle

Dieta

brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

FBW
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
Witam, parę dni temu postanowiłem coś zrobić ze swoją sylwetką(chude ręce spory brzuch) i zacząłem chodzić do znajomego na jego domową siłownię. Okazało się że nie jestem w stanie wycisnąć na ławeczce 10 powtórzeń z 30 kg obciążeniem na 7 kilowym gryfie, ledwo robię 30-40 przysiadów bez obciążenia a w serii 10-15 kg +gryf to mój max. Pomyślicie sobie że mam paręnaście lat i z dobrą dietą i treningami się wyrobie. Otóż nie mam 25 lat 178 cm wzrostu i 84 kg wagi. Wydaje mi się że zdrowy człowiek w moim wieku i postury nie powiniej być aż tak słaby( z tego co wiem to na nic nie choruje w pracy też daje rade a nie siedzę za biurkiem). Nie wiem co mam robić jaką diete wybrać, chciałem zredukować ale teraz nie wiem czy to dobry pomysł. Może udać się do jakiegoś lekarza? Mam rozpisany plan FBW jeżeli ktoś sie zainteresuje tym tematem to chętnie go wrzucę. Bardzo prosił bym o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Przy tym etapie z dnia na dzień będziesz widział poprawę- to, czego nie będziesz w stanie wziąć na 1 powtórzenie, za 5-6 tygodni będziesz brał na rozgrzewkę.

Keep Calm & Przerzucaj Żelazo. Rzuć tylko okiem do pierwszego roku treningów- podwieszony artykuł w tym dziale. (Do innych też możesz rzucić okiem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z parametrów wynika, że powinieneś redukować, ale dla pewności prześlij zdjecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Z parametrów wynika, że na początku będzie rekomp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
Rekomp tzn.? Jutro wrzucę zdjęcia. Czyli redukować i mimo to siła pójdzie w góre? A co z przysiadami, robić je z obciążeniem czy może z samym gryfem żeby nauczyć się techniki? Ktoś z was widział taki przypadek jak mój?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Jeść mniej więcej w granicach swojego zapotrzebowania, nie wrzucać ostrego deficytu kcal.
Przysiady robić z obciążeniem- w fbw będziesz miał je 2-3 razy w tygodniu i z treningu na tydzień będziesz czuł i widział różnicę.
Nie jesteś jakimś wybrykiem natury, tylko osobą z nieco gorszymi predyspozycjami do sportów siłowych- ale takich osób jest akurat sporo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
Troche mnie pocieszyłeś, miałem sie zapisać na miejską siłownie pewnie tam by mnie ktoś poprowadził ale bałem się że sie chłopaki pozabijają żelastwem ze śmiechu jak zobaczą jakie ciężary dźwigam:). Z czasem pewnie to zrobie ale jak sie troche poprawie. Dokupić jakieś białko albo coś? Z ćwiczeń napewno nie zrezygnuje bo czuje że to ostatni gwizdek żeby coś pożytecznego ze sobą zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Serio rzuć okiem na te artykułu, masz tam sporo rzeczy podanych na tacy ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowa siłka , co dokupić ? help me

Następny temat

Plan treningowy [klatka,brzuch,triceps,biceps]

WHEY premium