SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niesymetryczna klata

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Problem polega na tym, że lewą część klaty mam większą od prawej.
Nie mialem wczesniej takich problemów, dopiero po zapisaniu się na nową siłownię to zauważyłem.
Czy możliwe, że jest to przez suwnicę?
Jak to naprawić??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 412
Ja mialem kiedys taki problem w lawka skosna w dol :) Rece wystawaly poza miejsce gdzie stoi sztanga, tzn glowe mialem nad laweczka gdzie stal asekurator :)

"Musicie od siebie wymagać, choćby inni od was nie wymagali" Jan Paweł II

POZDRAWIAM!

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8198
wyciskania sztanga na roznych skosach

you can gain if you want

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 535 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4343
Dziesiątki takich tematów było. Ćwicz normalnie bez żadnych kombinacji i licz że dysproporcja zniknie(człowiek z natury jest niesymetryczny, pomijając złą postawe lub jakieś schorzenia).

Zmieniony przez - adrian233 w dniu 2006-05-25 23:21:28

Silne nogi i plecy to podstawa ;) http://www.sfd.pl/temat259657/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 412
Wyciskaj sztanga na lawkach o roznych skosach. Uzywaj hantli do cwiczen na klatke oraz dbaj o rowny rozstaw dloni na sztandze.

"Musicie od siebie wymagać, choćby inni od was nie wymagali" Jan Paweł II

POZDRAWIAM!

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2091
ja tak miałem od zawsze zanim zacząłem chodzić na siłke i po 2 latach dysproporcja jest taka sama mimo różnych ćwiczeń, ale ja mam prawy bark troszke bardziej wysunięty do przodu i poprostu klatka prawa ma mniej miejsce niż lewa która jest jakby naciągnięta do tyłu
pomysłu niemam, mam trochę wystające łopatki, w każdym razie niewiem, może zawaliłeś treningiem, wtedy pewnie łatwo się wyrównasz, ale zobacz też jaką masz postawe
w każdym razie jak macie dzieci i mają złą postawe to slijcie je na gimnastyke korekcyjną, będą kiedyś wdzięczne hehe :)
i tak sobie też pomyślałem że to od kompa - od dziecka zawsze miałem myszke koło monitora a siedzę od niego ok metr, bo bliżej mnie jest klawiatura, może taki głupi szczegół ale całyczas jednak lekko jestem przekrzywiony w przód z prawej strony, kiedyś sobie załatwie takie biurko że będe musiał ręke prawą do tyłu cofać hehe.
pozdro

pozdrawiam, Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za odpowiedzi!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 412
Od tego jestesmy :)

"Musicie od siebie wymagać, choćby inni od was nie wymagali" Jan Paweł II

POZDRAWIAM!

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
Odpuść sobie te suwnice jak się bawisz żelastwem i ćwicz normalnie prawdziwa sztanga i sztangielki … suwnica ma to do sobie że jest sztywna i możesz wycisnąć jedną reką bo ci się nic nigdzie nie s******li a na sztandze owszem …. Dlatego wyciskasz równo i technicznie na wolnych ciężarach więc zapraszam do trenowania sztangą na płaskiej a pozostałe ćwiczenia sztangielkami i po winno coś to z czasem po muc .

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki bardzo, tak zrobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 412
Dokladnie, suwnica tylko dla urozmaicenia lub gdy inne sprzety zajete :) Jesli juz na niej cwiczysz, to pamietaj o rownym rozstawie nadgarstkow na sztandze.

"Musicie od siebie wymagać, choćby inni od was nie wymagali" Jan Paweł II

POZDRAWIAM!

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie dopiero ostatnio zacząłem dobrze ukłądać nadgarstki (przesówam je og środka na zewnątrz a nie odwrotnie jak wczesniej) pozatym ta suwnica jakas wąska jest strasznie , chyba dla krasnali, bo mozna czasem łokciem sieknąć o konstrukcję...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki trening???

Następny temat

Trening na mase do poprawy oraz dopiski

WHEY premium