SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nierównomierność masy mięśniowej organizmu

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13
Cześć, nazywam się Gracjan mam 17 lat i trenuje tajskie sztuki walki od 3 miesięcy, wcześniej trochę pompek robiłem w peaku byłem w stanie 60 pompek naraz zrobić.
nigdy wcześniej nie rosły mi mięśnie najszersze grzbietu, dopiero po zapisaniu się na walki i potrenowaniu jakiś czas dostrzegłem że za lewą ręką coś rośnie. jestem leworęczny i cała moja lewa strona jest bardziej rozwinięta mięśniowo. starałem się podciągać nadchwytem, podnosić hantelke motylami jak i regularnie zmieniać pozycje na odwrotną na treningach, ale za żadne skarby nie chce nic mi się pojawić po prawej stronie mnie. przesyłam zdjęcie z zapytaniem, czy wy też macie takie dysproporcje w organizmach?





Zmieniony przez - gracus211 w dniu 2020-03-25 22:52:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 932
Jeżeli w Twoim klubie jest siłownia, to mozliwe ze tez Trener Personalny. Podejdź do niego i zapytaj bo jest to dość dziwne zjawisko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 793 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11206
Po pierwsze ciało nie jest idealnie symetryczne. Po drugie zakładając, że nie było jakiś dziwnych urazów w przeszłości to najwyraźniej źle ćwiczysz...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Filipińskie Sztuki Walki w Polsce

Następny temat

Strzelanie

WHEY premium