SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niepełny wzwód pod obloku, złe samopoczucie,ZROBIONE BADANIA.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 201
W 2 ostatnich badaniach estriadol poniżej widełek, pytałem endokrynologa to mówił, że tym się wcale nie przejmować i nie kazał na estro robić badań. To źle? Może mieć wpływ estro poniżej normy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
https://www.sfd.pl/Krótko_o_hormonach_-t1083054.html Przeczytaj na temat estrogenow i E2. Moze pomoze w diagnozie, nie musisz wykazywac wszystkich podanych objawow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 201
Pogrubię rzeczy które u mnie występują:

Niskie estro - sajdy: sucha skóra, suche usta, odwodnienie, utrata libido, wzwód podczas wstawania rano z wyra i brak wzwodu kiedy nadchodzi czas na rypanie, utrata wzwodu podczas rypania, utrata uczuciowości suchy penis, biały penis, irytacja, zmiany humoru, ciotowatość, dht rage (agresja którą wyładowujesz na innych), kiepski orgazm, zawahanie przed szczaniem, nocne poty, utrata apetytu, ciągłe zmęczenie, ospałość, zaparcia (przez odwodnienie), efekt diuretyków (szczasz więcej niż spożywasz wody), swędzący łeb, obsesyjne myśli.

Wzwód rano mam, ale nie pełny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
Większość tych sajdow występuje rownież przy wysokim estro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Na innym forum wyczytalem ze gosc przybil 2inj propka i mu wrocilo do normy. A taka ilosc raczej nie zablokuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 201
No za wysokiego estro nie mam, tylko od października ( tak robiłem badania) cały czas poniżej widełek. Najgorsze, że nie podają ile, muszę chyba w inne miejsce iść krew pobrać. Mi chodzi po głowie, żeby wejść na cykl łagodny np enan e5d przez 12-14 tyg, może to by mi pomogło. Co sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Doraznie na 99% pomoze ale po zejsciu moze byc to samo.


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2017-01-18 18:53:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Jak sie poprawnie odblokujesz to wszystko bedzie git po tym cyklu tylko konsultuj sie z jedna konkretna osobą w sprawie pct bo im wicej opini to zaraz kazdy nie wie co robic, kogo słuchac, panikuje itd no i wychodzi to co wyszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
Albo trzymasz się tego co mówi lekarz, albo tego co czytasz na forum.
Wiadomo że komplet badań: test, e2, prl, lh, fsh, progesteron kosztuje trochę ale jak się zaczyna przygodę z saa to trzeba być przygotowanym na takie wydatki.
Dla mnie bez sensu robić niepełne badania gdy próbuje się ustawić hormony tak, żeby wszystko działało jak trzeba.
Stosujesz jakiś środek czy to hcg, clomid, tamoxifen, ia to sprawdzasz wszystko.
Zbawi Cię 300 PLN raz na 6 tyg. gdy masz problem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 201
Robiłem kolego te wszystkie badania. Ostatnio zrobiłem tylko te które zlecił mi lekarz, bo więcej nie chciał. Poprzednio wyglądało to tak (listopad, kilka miesięcy po odbloku):

Estradiol < 20,0 pg/ml[20-47];
Prolaktyna 17,14 ng/ml[2,64-13,13]H; -----------> Aktualnie 6,29
Testosteron 328,42 ng/dl[175-781]~; -------------> Aktualnie 415,36
FSH 4,77 mIU/ml[1,27-19,26]~;
LH 3,87 mIU/ml[1,24-8,62]~; --------------> Aktualnie 3,91
Progesteron 1,03 ng/ml[0,14-2,06]~

Wiem, że powinienem się trzymać, albo tego co mówi lekarz, albo forum, lecz lekarz mi nie zaleci przyjmowania teścia ( bo jest w normie), a jeśli to by miało mi pomóc to bym chętnie wszedł na lekki cykl, bo bardzo mnie męczy mnie ta sytuacja, na prawdę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trójglicerydy

Następny temat

interpretacja badan

WHEY premium