SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niemiecki Testosteron Propionat BRD-FID

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Jolka,Jolka pamiętasz lato ze snów

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 161
powiem tak ze powinienem wczesniej na to forum zajzec i zapytac wiekszego grona ludzi o ten srodek a nie brac czegos czego tak naprawde nie znalem tylko zaufalem teraz mam za swoje

The mind always fails first, not the body. The secret is to make your mind work for you, not against you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadza sie. tymbardziej przy ug. Zazwyczaj jest tak jak z tym BRD na poczatku troche szalu za drobne a pozniej gowno w wyzszej cenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 161
to jak myslsz gregor_ian powinienem juz sie wybierac do lekarza czy jeszcze odczekac bo to ciwne ze wczoraj polowe dnia prawie minelo apotem znowu az do teraz i to joz dwie nogi ale cholera goraczki nie mam

The mind always fails first, not the body. The secret is to make your mind work for you, not against you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem. A jakies oklady z kwasnej wody by zbic opochlizne i to co radzil Shield wczesniej aspiryne probowales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 161
tak aspiryne szamam 2 razy na dzien jeszcze masc rozgrzewajaca ale to pomaga na nie wiecej jak godzine czekam teraz az mi ktos altacet przywiezie zeby ta opuchlizne zbic kuzwa czuje ze znowu musze do firmy zadzwonic i powiedziec ze jutro kolejne wolne za***isty cyklon bijesz szczaly i w luszku lezysz a moze to nie opuchlizna tylko te miesnie same rosna bez wysilkowe sterydy no w koncu to 21wiek :)nie no zartuje dobrze ze jeszcze humor mnie trzyma :)

The mind always fails first, not the body. The secret is to make your mind work for you, not against you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe jaki humor bedzie jak nogi amputuja i zostanie tylko nintendo

Zartuje
Bedzie dobrze tylko to gowno do kosza wyslij priorytetem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 699 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4558
albo oddaj smokiemu on sie tym zajmie;) tak wogule to jak damy mu bana kto bedzie pimpował brd i pozbawimy go klijentów chociaz na K** tez ma konto to tam pimp sie zacznie;)

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na niego mowia legion bo jest ich wielu. Bedzie ban na to konto to powstanie inne i tak w kolko.;_)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 699 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4558
jest sposub blokada ip. a w sumei załozyc sobie moze od kolegi niama co go blokowac;) smoki powinein sobie zrobic wiele kont zebymiec front ze brd to dobre:) chyba zeby sobie krzywde zrobic tymi zanieczyszczeniami

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GENESIS Rejuvenation Products

Następny temat

Koniec omki,ale jest meta

WHEY premium