SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niemiecki Testosteron Propionat BRD-FID

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 699 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4558
widze załozyłes temat o brd na K** i dobrze niech tam tez sie wypowiedza ldzi co mysla o tym bo to juz niejest zabawne

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
człowiek uczy się na błędach. fajny temat można spokojnie wyciągnąć wnioski SOG

miałem coś napisać ale...

Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2009-12-02 17:38:19

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 161
witajcie wlasnie wrocilem z szpitala sciagali mi to iglami nie przyjemny widok ropa krew i straszny bol podobno sie tonie rozeszlo jak byc powinno i z tego jest stan zapalny bylem kluty kilka raz pojednym udzie masakra gadali ze mam szczescie ze nie przyszedlem z tym pozniej bo by bylo 100% krojony i tak jeszcze nie mam 100% pewnosci czy bedzie ok jak narazie mam lezec w domu i nie przemeczac miesni ktore juz i tak nie zle dostaly jutro mam domowa wizyte mam nadzieje ze na pocieszenie jakas fajna pielegniarke przysla :)
Nadal boli jak sk.....syn
Teraz mam 100% pewnosci ze faszeruje sie mnostwem produktow z apteki :)

Zmieniony przez - Lagarto29 w dniu 2009-12-02 18:11:44

The mind always fails first, not the body. The secret is to make your mind work for you, not against you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
Lagarto powiem ci ze nawet dobrze ze tak sie stało, a nie musieli cie kroic i czyszczenie miesia ..... niech teraz ktos powiem ze to bardzo dobry produkt jest to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 161
no wiem ze dobrze ja ich tam blagalem zeby nie krojili a oni na to ze teraz cierpie za wlasna glupote ale wiecie jest takie powiedzenie jak wiesz ze upadniesz to wczesniej usiadziesz, w moim przypadku ktos mi zabral kszeslo z pod tylka

The mind always fails first, not the body. The secret is to make your mind work for you, not against you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
zdrowka kolego zycze i pokaz fotki ku przestrodze innym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1351
temat prowokacja-
z rzetelnego źródła wiem

1000mg cypio /week
500mg bold /week
500mg deka /week
400mg masteron/ week

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
gryzli więc prosimy o dokladne informacje !!
Nie sadze zeby to byla prowokacje, bo miałem bardzo podobny przypadek tylko ze nie trafiłem na szpital....
Jeśli jesteś tego pewny ze to prowokacja i masz dobre info to pisz całość

Zmieniony przez - Bemo26 w dniu 2009-12-03 11:28:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gryzli76 jak cos wiesz to pisz bo narazie to jest oczernienie chlopaka i tak to kazdy moze napisac.Pisz co masz napisac jasno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15316
"temat prowokacja- z rzetelnego źródła wiem "

Smoki's come back?!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GENESIS Rejuvenation Products

Następny temat

Koniec omki,ale jest meta

WHEY premium