SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron Propionat 5% Farmadon co otym myslicie ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9543
Testosteron Propionat 5% Farmadon (Rosja)
co otym myslicie i ile tego trzeba wziasc zeby byl efekt widoczny
i jak najlepiej go brac

..............................

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
z dwojga zlego juz chyba bym bral 10%
czemu nie kupisz EAP na dzien dzisiejszy juz przetestowany i jet konkretny

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3954
kumpel wali własnie 6 strzał i nic>> dlatego czaaje sie na farmaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7986
Kumpel tez jest po 8 strzale i tez gowno...smierdzi mi ten prop lipa...A propo jaki smak powinien miec prop farmadona ?? Bo jak smakowalem na jezyk to nic dretwego nie czulem...Inne tescie za***iscie szczypia w jezyk..kiedys bilem farmadona 10% i tez ostro szczypal w jezyk wiec jak to jest ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1524 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9143
zgadzam sie z wami panowie jednym slowem to SHIT

ELITA ... kanabol ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74
a jak to jest pakowane?jak w te dlugie ****y co kazdy testenat to jest ok,poza tym to jest tak tanie po ruskiej stronie ze jak zyje to nie slyszalem zeby ktos podrabial ruskiego tescia.Tylko ze tego trzeba troche wziac zeby zobaczyc efekty,jak masz cykl prop plus cos tam to jak walisz propa codziennie to tego wychodzi 90 strzalow przez 12 tygodni,trudno zeby efekty byly po 10 strzalach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 792
ja powiem ze terz wijam prop chinski i za***iscie czuje:)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5585
******lisz glupoty nagel. prop dziala po 3 godzinach od wbicia i efekty powinny byc widoczne od razu ( nie w postaci przyrostow tylko zwiekszonego apetytu stojacej rano fujary i wiekszej pompy na treningach ). Ja koncze wlasnie cykl z farmaka i moge smialo polecic ten staff bo klepie jak trzeba Przez 6 tyg zrobilem na nim i na superce okolo 8-9 kg, jak dla mnie zadowalajacy efekt zwlaszcza, ze nie zalalo mnie woda ani tluszczem i poszedl ładny miesień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w krótkie estry to max 6 tygodni .ps.ładny wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74
Ty, Kubus,i wlasnie o to chodzi ze ja widze efekty po calym cyklu ,bo fujara mi rano stoi bez propa.pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe no to akurat nie jest dobry przykład bo to raczej normalna sprawa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY!!! Co brać? ocencie mnie i doradźcie... Prośba

Następny temat

Brak nerki i śledziony

WHEY premium