SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niedzielne grzmoty.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 569 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
z takimi uderzeniami to adamek może zawojować taniec z gwiazdami albo do końca kariery obijać takich spasionych buraków


ale w sumie cholernie ciekaw jestem jak tomek będzie wyglądał w walce z jakimś zawodowcem, czekam z niecierpliwością

Zmieniony przez - sqrwiell w dniu 2011-04-10 14:18:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
nawet jak by mial sobie polamac maske to i tak mu sie to oplaca

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Nie ma juz w tych czasach boksu , poniewaz teraz jest MMA..Tam sa prawdziwe emocje. Kazdy ma juz wyebane na boks ;)

Zmieniony przez - FoneX w dniu 2011-04-10 14:34:26

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzykacz no pewnie ze z nikim znanym nie walczyl

zapominacie tez ze jest zawodowym bokserem i tak zarabia na chleb i utrzymanie rodziny, takze bedac na jego miejscu postepowalibyscie tak samo tyle

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 569 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
ale nikt go nie potępia, wręcz przeciwnie...

ja mu z całego serca życzę pasa mistrzowskiego...

ale teraz tak abstrah.ując... walka kliczko - adamek to będzie chyba jedna z najnudniejszych walk w historii



Zmieniony przez - sqrwiell w dniu 2011-04-10 15:15:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
'Cudze chwalicie swego nie znacie'(doceniacie).
Ja tylko smiem przypomnieć,co poniektórym szanownym przedmówcą,ze boks to nie 'na******lanka' pod monopolowym,czy w odzewie na hasło: za kim kuwa jesteś... tylko sport to trafienie w punkt,to strategia a nokauty nie są celem samym w sobie i to,ze ktoś nie ma genetycznie silnego ciosu a wykorzystuje całą paletę reszty swoich mozliwosci by to nadrobić,świadczy tylko o tym,ze jest dobrym,nieprzypadkowym sportowcem,pomimo tego,ze niektórych walki tego typu kołysza do snu,to jednak nie wyklucza to faktu,ze ów delikwent rasowym bokserem jest,nie 'chłopakiem z ustawek'.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 334
ta ta madrze mowisz ale prawda jest taka ze adamek nie jest bokserem na wage ciezka to raz
dwa ze jakbyh nie polscy kibice to napewno kliczki by tak szybko nie dostal bo ewidentnie ktos go promuje i pcha w gore
nie walczyl z nikim znaczacym z wagi ciezkiej jak do tej pory!!
ja go nie widze nie tylko z kliczkami ale rowniez nie poradzilby sobie z hayem,powietkinem,byc moze chambersem, solisem, a moze nawet bojcow by go pozamiatal.
wiec podniecanie sie adamkiem jest nie na mijescu. byl dobrym bokserem i nawet co cenilem i lubilem ale jak walczyl w nizszych wagach i jak mial troszke mniej nosek zadarty do gory.
ale nie dlugo ktos mu go utrze i skonczy sie szal na adamka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do przedmowcy, nawet jak z Kliczka przegra to i tak za walke dostanie takie pieniadze o ktorych wiekszosc z nas moze sobie pomazyc takze nic Adamek nie traci, moze tylko zyskac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Walka taka sobie. Co do Adamka mam mieszane uczucia cenie go za waleczność, patriotyzm, ducha walki - jednak do wagi ciężkiej mi nie pasuje.. nie podoba mi się, też to kogo dostaje do walk, najbardziej to, że dostał gołotę.. Jedno jest pewne trzymam za Tomka, choć często rozum będzie podpowiadał inaczej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 533 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29188
****a zamiast sie cieszyc ze mamy polaka w boksie, ktory walczy i wygrywa i ma szanse na walke o pas to, *******icie jak stare dupcochy po kosciele. Chociaz wykazali byscie sie patryjotyczna solidarnoscia bo chlop ma obrzymie serce do walki mimo iz nie ma warunków do ciezkiej. Ale nie tak zle i tak nie dobrze. Wielu nie widzi go w ciezkiej to gdzie ma walczyc? boks jest na wypaleniu rynek przejmuje mma, w tym momencie tylko ciezka sie liczy, gdyby nie przeszedl do ciezkiej nie mial by tej kasy i pewnie tez rywali... co bedzie z kliczka? zobaczymy ja jestem z Nim.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ale jaja

Następny temat

Cykl pomoc w ułożeniu !!!!

WHEY premium