SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niedzielne grzmoty.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ADAMEK bedac mistrzem swiata zawsze bedzie odwracac sie do tylu ... ale i tak 3mam kciuki!!!! white power !! mistrzu ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wytrzymie ja do tej pory

ale życzę też Adamkowi jak najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10099 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66314
ciezko widze adamka z kliczka jednak powera w ciosie nie ma jak takiego kelnera nie powalil ale i tak w ciemno bym na adamka u buka kase postawil

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wazne w jaki sposob wazne ze wygral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
walczyl z pinda panowie ,,,, co to za walka ?? w usa nikt wagi ciezkiej juz nie oglada bo to sa kpiny , ludzie placa pieniadze zeby ogladac boks a nie goscia uciekajacego po ringu , dla mnie Adamek nie jest dobrym bokserem wagi ciezkiej i nigdy nie bedzie, ale nic mnie tak nie w****ia jak zapowiedzi granta "pogromca tysona " ten smiec , moze podawac tysonowi recznik a ,ze trafil na okres gdzie tyson wyszedl na ring tylko po swoja dole a nie po to aby walczyc to inna kwestia i taka ciota ,moze sie teraz tym szczycic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie szczerze wolalbym zaplacic 500$ za walke 2-3 rudowa Tysona niz 50$ za walke 12 rundowa taka jak zawalczyl Adamek.

Dzisiejsza waga ciezka to jest kpina. Nawet Kliczko jak dla mnie szalu nie robi a Adamek z nim zadnej rundy nie wygra.

Boks potrzebuje emocji takich jak za czasow Tysona ,Lewisa, Holyf, Hopkinsa.

Dzis jedynie co to Patiao jeszczecos pokazuje ale to jest calkiem inny boks w wadze lekkiej.

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2011-04-10 08:51:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Mam poważne obawy czy Adamek cokolwiek zdziała z Kliczko... Serce za nim ale logika podpowiada co innego...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pozyjemy zobaczymyod kiedy adamek wszedl do "ciezkich" nikt mu szans nie dawal a jakos sobie facet radzi i wygrywa, i smieszne sa wypowidzi co poniekotrych ze znow dostal kelnera, to kvrwa kto nie jest kelnerem /?? pokona kliczke tez bedzie ze hoojowy przeciwnik
kolejna sprawa tak jak Greg zauwazyl Kliczko tez wielki hoooj pokazuje...
tazke nie ma sie co dziwic ze nie ma ciekawych pojedynkow jak za starcyh czasow

Zmieniony przez - odzywa18 w dniu 2011-04-10 11:40:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
Kliczko moze i chooj pokazuje ale
Włodimir
Liczba walk 58
Zwycięstwa 55
Nokauty 49
Witalij
Liczba walk 44
Zwycięstwa 42
Nokauty 39

wiec moze i choja pokazuje bo walki spektakularne nie sa, ale jednak nie *******ic ze piz.da jest ktorys z nich, bo ranking mowi sam za siebie, nie kazdy taki ranking ma.
Nie ma co porownywac do starych czasow, wiadomo ze Tyson bedzie legenda boksu zawsze.

Pudzian tez kelnerow dostaje, teraz bedzie walczyl z ziomkiem ktory ostatnie 8 czy 9 walk przegral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
od kiedy adamek wszedl do "ciezkich" nikt mu szans nie dawal

Ale z kim do tej pory walczył

Pudzian to samo, zresztą przegrane już ma.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ale jaja

Następny temat

Cykl pomoc w ułożeniu !!!!

WHEY premium