SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niedoczynność tarczycy a redukcja tkanki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
jurysdykcja
Każdy, kogo spytasz, da ci inne rozwiązanie. Bo jednej ścieżki nie ma. MOJA rada byłaby taka - jedz zgodnie z zapotrzebowaniem, ćwicz intensywnie i czekaj. Mięśni się nie buduje w miesiąc, a tobie trochę ich potrzeba, jeśli w ogóle chcesz myśleć o zbijaniu poziomu tłuszczu.

Na pocieszenie - to jakieś prehistoryczne zdjęcia mojego brzucha z identyczną wagą na obu. Zdaje się, że są między nimi jakieś 3-4 miesiące różnicy. W tym czasie z tego co pamiętam dieta koło zera i trening siłowy 4 razy w tygodniu, bez cardio. Nie trzeba wcale się redukować, żeby poprawić wygląd ciała.








Po lewej stronie! Wooow! Czyli zostać przy tych około 2000 kcal, 60g tłuszczu, 100 białka reszta węgle? Moge robic trening Full Body Workout zamiast silki? Zalezy mi na treningach w domu, ponieważ niedługo bede miała zajęcia na uczelni (basen/piłka) i podejrzewam ze czasu bede nie miec na siłownie. Dodam ze posiadam ciężarki 2 kg :D


Zmieniony przez - claidinella w dniu 2016-08-23 17:55:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Dieta eliminacyjna. Zagladbij dziennika milki i fergie, one walcza z tym samym problemem
Niestety, na poczatku bedzie baaardzo monotonnie.
Jak chcesz cwiczyc w domu to musisz zainwestowac w obciazenie, bo 2 kg to tyle co nic. Pewnie uginanie przedramion na biceps zrobis z wiekszym obciazeniem

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
kebula
Dieta eliminacyjna. Zagladbij dziennika milki i fergie, one walcza z tym samym problemem
Niestety, na poczatku bedzie baaardzo monotonnie.
Jak chcesz cwiczyc w domu to musisz zainwestowac w obciazenie, bo 2 kg to tyle co nic. Pewnie uginanie przedramion na biceps zrobis z wiekszym obciazeniem


Mam rozumieć ze powinnam przebadać sie pod katem alergii pokarmowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Keb, ale tu jest jakiś "problem"? Przecież jej brzuch wygląda totalnie normalnie, odpowiednio do całej reszty sylwetki. Ani jakoś specjalnie nie wystaje, nie jest wydęty czy otłuszczony - po prostu nie wygląda jak z fit inspiracji, bo i dziewczyna siłowo nie ćwiczy, a jak widać predyspozycji wrodzonych do bardzo niskiego bf nie ma, będzie musiała popracować.

2 kg to za mało. Nawet do treningu w domu musisz dokupić sobie zestaw hantli regulowanych na początek.

Edit - nie mówię, że nietolerancji nie masz, ale na oko po prostu do tej pory źle trenowałaś i za mało jadłaś.




Zmieniony przez - jurysdykcja w dniu 2016-08-23 18:24:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
A co z treningami wykorzystującymi własne ciało jako obciążenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Tak chciałabym wyglądać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest niedowaga i to solidna - ze wszystkimi konsekwencjami, plus dobre geny. Tyle. Sasha Markina jest skrajnie chuda. Strzelam BMI w okolicach 16, albo i mniej, jak się odejmie cycki z sylikonu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
w porównaniu pierwszego zdjęcia z drugim- tak
no ale to też może być tylko moja perspektywa. bo w sumie autorka nic nie mówiła czy się czuje wzdeta


Zmieniony przez - kebula w dniu 2016-08-23 21:26:06

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
claidinella


Moge robic trening Full Body Workout zamiast silki?


Zmieniony przez - claidinella w dniu 2016-08-23 17:55:44



FBW to właśnie jedna z metod treningu siłowego i na pewno 2kg hantelki Ci w tym nie pomoga, sama swojego czasu ćwiczyłam w domu i trchę tego żelastwa trzeba mieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
własnie miałam o tym wspomnieć, dzieku Blue

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana strony graficznej - porażka

Następny temat

przybranie na wadze

WHEY premium